Selectează grupa

A - 20.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

-

Limba romana
A.Clima A.407

Biologia
Goncear C.407

Matematica
Guzun M.407

-

Geografia
Țurcanu V.407

-

MARTI

Matematica
Guzun M.407

Chimia
Goncear C.407

Fizica
Ghidora S.407

Geografia
Țurcanu V.407

-

-

MIERCURI

Limba străină
Renchez N. / Nicic A.
314/407

Limba romana
A Clima A.407

Educația pentru societate
Sîlii A.407

Dezvoltarea personală
Goncear C.407

-

Desen de specialitate
Gutium S./ Guseinova
E.407

JOI

Desen de specialitate
Gutium S./ Guseinova
E.407

Informatica
Boldurat M.212/210

Matematica
Guzun M.407

Coloristica
Manea S./Manea N.407

-

Limba străină
Renchez N. / Nicic A.
314/407

VINERI

Educația fizică
Pavlenco V. Ter. Sport

Bazele desenului
Manea S./ Manea N.407

Istoria
Răileanu A.407

-

-

A - 20.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

-

Geografia
Țurcanu V.407

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba romana
A.Clima A.407

Per. 3
11:20 - 12:40

Biologia
Goncear C.407

Per. 4
12:50 - 14:10

Matematica
Guzun M.407

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Matematica
Guzun M.407

Per. 2
9:30 - 10:50

Chimia
Goncear C.407

Per. 3
11:20 - 12:40

Fizica
Ghidora S.407

Per. 4
12:50 - 14:10

Geografia
Țurcanu V.407

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba străină
Renchez N. / Nicic A.
314/407

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba romana
A Clima A.407

Per. 3
11:20 - 12:40

Educația pentru societate
Sîlii A.407

Desen de specialitate
Gutium S./ Guseinova
E.407

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Goncear C.407

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Desen de specialitate
Gutium S./ Guseinova
E.407

Per. 2
9:30 - 10:50

Informatica
Boldurat M.212/210

Limba străină
Renchez N. / Nicic A.
314/407

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Guzun M.407

Per. 4
12:50 - 14:10

Coloristica
Manea S./Manea N.407

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Educația fizică
Pavlenco V. Ter. Sport

Per. 2
9:30 - 10:50

Bazele desenului
Manea S./ Manea N.407

Per. 3
11:20 - 12:40

Istoria
Răileanu A.407

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

A - 19.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

-

Topografia
Dohmilă E. 317

Desen II
Manea S./Manea N. 317

Educația pentru societate
Pînzaru V. 317

-

Topografia
Dohmilă E. 317

Matematica
Guzun M. 407

MARTI

Limba străină
Pancenco L./ Tîșcul A. 317/312

Fizica
Ghidora S. 317

Matematica
Guzun M. 407

Inițiere în proiectarea de arhitectură
Andronovici D. 317

-

MIERCURI

Bazele compoziției
Adronovici D. / Enachi O.
317

Limba romana
Condur L. 317

Chimia
Corețchi A. 317

Dezvoltarea personală
Raileanu A. 317

-

JOI

Pictura II
Manea S./ Manea N.
317

Limba română
Condur L. 317

Perspectivă și teoria umbrelor
Guseinova E./Manea S. 317

Geografia
Țurcanu V. 317

-

-

VINERI

Matematica
Guzun M. 317

Educația fizică
Pavlenco V. 317

-

-

-

Fizica
Ghidora S. 317

Educația fizică
Pavlenco V. Ter.Sport

A - 19.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

-

Topografia
Dohmilă E. 317

Per. 2
9:30 - 10:50

Topografia
Dohmilă E. 317

Per. 3
11:20 - 12:40

Desen II
Manea S. / Manea N. 317

Per. 4
12:50 - 14:10

Educația pentru societate
Pînzaru V. 317

Matematica
Guzun 317

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba străină
Pancenco L./ Tîșcul A. 317/312

Per. 2
9:30 - 10:50

Fizica
Ghidora S. 317 317

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Guzun M. 317

Per. 4
12:50 - 14:10

Inițiere în proiectarea de arhitectură
Andronovici D. 317

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Bazele compoziției
Adronovici D. / Enachi O.
317

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba romana
Condur L. 317

Per. 3
11:20 - 12:40

Chimia
Corețchi A. 317

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Raileanu A. 317

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Pictura II
Manea S./ Manea N. 317

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba română
Condur L. 317

Per. 3
11:20 - 12:40

Perspectivă și teoria umbrelor
Guseinova E./Manea S. 317

Per. 4
12:50 - 14:10

Geografia
Țurcanu V. 317

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Matematica
Guzun M. 317

Per. 2
9:30 - 10:50

Educația fizică
Pavlenco V. Ter. Sport

Fizica
Ghidora S. 317

Per. 3
11:20 - 12:40

-

Educația fizică
Pavlenco V. Ter.Sport

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

A - 18.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

-

Educația civică
Pînzaru V.

Fizica
Ghidora S.
LTS 1

Desen IV
Manea S./Manea N. LTS 1

-

Curs general de construcții
Ojog A.
LTS 1

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

MARTI

Curs general de construcții
Ojog A.
LTS 1

Matematica
Guzun M. LTS 1

Limba română
Condur L. LTS 1

Biologia
Goncear C. LTS 1

-

Chimia
Corețchi A LTS 1

Informatica
Boldurat M./Ghidora S. 212/210

MIERCURI

Limba străină
Andrieș Z./ Pancenco L.
LTS 1/ C2.12

Matematica
Guzun M. LTS 1

-

Dezvoltarea personală
Condur L. LTS 1

-

Istoria
Răileanu A. LTS 1

JOI

Proiectarea de arhitectură II
Ivanov V./Mîrzînco Gh.
LTS 1

Proiectarea de arhitectură II
Ivanov V./Mîrzînco Gh.
LTS 1

-

-

-

VINERI

-

Matematica
Guzun M. LTS1

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

-

-

Geografia
Țurcanu V.
LTS 1

Limba română
Condur L.
LTS 1

A - 18.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

-

Curs general de construcții
Ojog A. LTS 1

Per. 2
9:30 - 10:50

Educația civică
Pînzaru V.

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Per. 3
11:20 - 12:40

Fizica
Ghidora S. LTS 1

Per. 4
12:50 - 14:10

Desen IV
Manea S. / Manea N.
LTS 1

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Curs general de construcții
Ojog A. LTS 1

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Guzun M. LTS 17

Chimia
Corețchi A.
LTS 17

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba română
Condur L.
LTS 1

Per. 4
12:50 - 14:10

Biologia
Goncear C. LTS 17

Informatica
Boldurat M./Ghidora S.
212/210

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba străină
Andrieș Z./ Pancenco L.
LTS 1/ C2.12

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Guzun M. LTS 17

Per. 3
11:20 - 12:40

-

Istoria
Răileanu A.
LTS 1

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Condur L.
LTS 1

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Proiectarea de arhitectură II
Ivanov V./Mîrzînco Gh.
LTS 1

Per. 2
9:30 - 10:50

Proiectarea de arhitectură II
Ivanov V./Mîrzînco Gh.
LTS 1

Per. 3
11:20 - 12:40

-

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

-

Geografia
Țurcanu V. LTS 1

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Guzun M. LTS 17

Per. 3
11:20 - 12:40

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter.Sport

Limba română
Condur L. LTS 1

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

A - 17.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Bazele antreprenoriatului
Surdu N.
C2.21

Securitatea și sănătatea în muncă
Țurcanu L.
C2.21

-

-

-

Bazele antreprenoriat
Surdu N. C2.21

MARTI

Proiectarea de arhitectură IV
Andronovici D./Ivanov V.
C2.21

Proiectarea de arhitectură IV
Andronovici D./Ivanov V.
C2.21

Proiectarea de arhitectură IV
Andronovici D./Ivanov V.
C2.21

Bazele antreprenoriat
Surdu N.
C2.21

-

-

MIERCURI

Instalații inginerești și eficiența energetică a clădirilor
Colomieț T.
C2.21

Proiectarea de arhitectură IV
Andronovici D./Ivanov V.
C2.21

Proiectarea de arhitectură IV
Andronovici D./Ivanov V.
C2.21

Dezvoltarea personală
Guseinova E. C2.21

Economia ramurii
Scobiola O. 202

-

JOI

Bazele antreprenoriat
Surdu N.
C2.21

Instalații inginerești și eficiența energetică a clădirilor
Colomieț T.
C2.21

Bazele antreprenoriat
Surdu N.
C2.21

Economia ramurii
Scobiola O. 202

-

VINERI

-

Securitatea și sănătatea în muncă
Țurcanu L.
C2.21

Bazele antreprenoriat
Surdu N.
C2.21

Economia ramurii
Scobiola O. 202

-

A - 17.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Bazele antreprenoriat
Surdu N.
C2.21

Per. 2
9:30 - 10:50

Securitatea și sănătatea în muncă
Țurcanu L.
C2.21

Per. 3
11:20 - 12:40

-

Bazele antreprenoriat
Surdu N.
C2.21

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Proiectarea de arhitectură IV
Andronovici D./Ivanov V.
C2.21

Per. 2
9:30 - 10:50

Proiectarea de arhitectură IV
Andronovici D./Ivanov V.
C2.21

Per. 3
11:20 - 12:40

Proiectarea de arhitectură IV
Andronovici D./Ivanov V.
C2.21

Per. 4
12:50 - 14:10

Bazele antreprenoriat
Surdu N.
C2.21

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Instalații inginerești și eficiența energetică a clădirilor
Colomieț T.
C2.21

Per. 2
9:30 - 10:50

Proiectarea de arhitectură IV
Andronovici D./Ivanov V.
C2.21

Per. 3
11:20 - 12:40

Proiectarea de arhitectură IV
Andronovici D./Ivanov V.
C2.21

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Guseinova E. C2.21

Per. 5
14:20 - 15:40

Economia ramurii
Scobiola O. 202

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Bazele antreprenoriat
Surdu N.
C2.21

Per. 2
9:30 - 10:50

Instalații inginerești și eficiența energetică a clădirilor
Colomieț T.
C2.21

Per. 3
11:20 - 12:40

Bazele antreprenoriat
Surdu N.
C2.21

Per. 4
12:50 - 14:10

Economia ramurii
Scobiola O. 202

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

-

Per. 2
9:30 - 10:50

Securitatea și sănătatea în muncă
Țurcanu L.
C2.21

Per. 3
11:20 - 12:40

Bazele antreprenoriat
Surdu N.
C2.21

Per. 4
12:50 - 14:10

Economia ramurii
Scobiola O. 202

Per. 5
14:20 - 15:40

-

CECE 20.09.1

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Geografia
Țurcanu V. 313

Decizii pentru modul sănătos de viață
Popovici A.
313

Bazele dreptului și statului
Răileanu A. 313

Matematica
Cordun T. 313

-

-

Limba străină
Tîșcul A./Nicic A.
314/313

MARTI

Chimia
Goncear C. 313

Limba română
Condur L. 313

Biologia
Todorașco V. 313

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

-

Geografia
Țurcanu V. 313

MIERCURI

Matematica
Cordun T. 313

Informatica
Boldurat M.
212/210

Limba străină
Tîșcul A./Nicic A.
312/313

Dezvoltarea personală
Certan L. 313

-

Fizica
Ghidora S. 313

Matematica
Cordun T. 313

JOI

Limba română
Condur L. 313

Desen de construcții
Cotârșev T./ Țurcanu L. 313

Educația pentru sănătate
Sîlii A. 313

-

-

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Fizica
Ghidora S. 313

VINERI

Desen de construcții
Cotârșev T./ Țurcanu L. 313

Istoria
Raileanu A. 313

Matematica
Cordun T. 313

-

-

CECE 20.09.1

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Geografia
Țurcanu V. 313

-

Per. 2
9:30 - 10:50

Decizii pentru modul sănătos de viață
Popovici A.
313

Per. 3
11:20 - 12:40

Bazele dreptului și statului
Răileanu A. 313

Per. 4
12:50 - 14:10

Matematica
Cordun T. 313

Limba străină
Tîșcul A./Nicic A.
314/313

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Chimia
Goncear C. 313

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba română
Condur L. 313

Per. 3
11:20 - 12:40

Biologia
Todorașco V. 313

Per. 4
12:50 - 14:10

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Geografia
Țurcanu V. 313

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Matematica
Cordun T. 313

Fizica
Ghidora S. 313

Per. 2
9:30 - 10:50

Informatica
Boldurat M.
212/210

Matematica
Cordun T. 313

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba străină
Tîșcul A./Nicic A.
312/313

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Certan L. 313

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba română
Condur L. 313

Per. 2
9:30 - 10:50

Desen de construcții
Cotârșev T./ Țurcanu L. 313

Per. 3
11:20 - 12:40

Educația pentru sănătate
Sîlii A. 313

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Fizica
Ghidora S. 313

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Desen de construcții
Cotârșev T./ Țurcanu L. 313

Per. 2
9:30 - 10:50

Istoria
Raileanu A. 313

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Cordun T. 313

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

CECE 20.09.2

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Matematica
Cordun T. 310

Biologia
Todorașco V. 310

Decizii pentru modul sănătos de viață
Popovici A. 310

Desen de construcții
Cotârșev T./ Țurcanu L.
310

-

MARTI

Limba română
Gîncu M. 310

Bazele dreptului și statului
Răileanu A. 310

Desen de construcții
Cotârșev T./ Țurcanu L. 310

-

-

MIERCURI

Chimia
Goncear C. 310

Matematica
Cordun T. 310

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Dezvoltarea personală
Pancenco L. 310

-

Informatica
Boldurat M. 210

JOI

Limba străină
Renchez N./Pancenco L.
314/310

Fizica
Rusu I. 310

Geografie
Țurcanu V. 310

Istoria
Bolduma V. 310

-

Educația pentru sănătate
Sîlii A. 310

VINERI

Limba română
Gîncu M. 310

Matematica
Cordun T. 310

Limba străină
Renchez N./Pancenco L.
314/310

-

-

Istoria
Bolduma V. 310

CECE 20.09.2

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Matematica
Cordun T. 310

Per. 2
9:30 - 10:50

Biologia
Todorașco V. 310

Per. 3
11:20 - 12:40

Decizii pentru modul sănătos de viață
Popovici A. 310

Per. 4
12:50 - 14:10

Desen de construcții
Cotârșev T./ Țurcanu L.
310

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba română
Gîncu M. 310

Per. 2
9:30 - 10:50

Bazele dreptului și statului
Răileanu A. 310

Per. 3
11:20 - 12:40

Desen de construcții
Cotârșev T./ Țurcanu L. 310

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Chimia
Goncear C. 310

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Cordun T. 310

Informatica
Boldurat M. 210

Per. 3
11:20 - 12:40

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Pancenco L. 310

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba străină
Renchez N./Pancenco L.
314/310

Per. 2
9:30 - 10:50

Fizica
Rusu I. 310

Per. 3
11:20 - 12:40

Geografie
Țurcanu V. 310

Per. 4
12:50 - 14:10

Istoria
Bolduma V. 310

Educația pentru sănătate
Sîlii A. 310

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba română
Gîncu M. 310

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Cordun T. 310

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba străină
Renchez N./Pancenco L.
314/310

Istoria
Bolduma V. 310

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

CECE 19.09.1

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Limba română
Sorocean E. 110

Limba străină
Tîșcul A./ Gurițanu N.
312/110

Matematica
Bardacov V. 110

Topografia inginerească
Dohmilă E. 110

-

-

MARTI

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Matematica
Bardacov V. 110

Topografia inginerească
Dohmilă E. 110

Fizica
Țurcanu N. 110

-

-

MIERCURI

Geografia
Țurcanu V. 110

Tehnologia informației
Certan L. /Vîrlan M.109

Limba română
Sorocean E. 110

Dezvoltarea personală
Bardacov V. 110

-

JOI

Fizica
Țurcanu N. 110

Chimia
Goncear C. 110

Tehnologia informației
Certan L. /Vîrlan M.109

-

-

Tehnologia informației
Certan L. /Vîrlan M.109

Fizica
Țurcanu N. 110

Limba română
Sorocean E. 110

VINERI

Electrotehnica
Boian E. 110

Geotehnica și fundații
Zestrea L. 110

Matematica
Bardacov V. 110

-

-

Educația pentru societate
Pânzaru V. 110

CECE 19.09.1

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba română
Sorocean E. 110

-

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba străină
Tîșcul A./ Gurițanu N.
312/110

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Bardacov V. 110

Per. 4
12:50 - 14:10

Topografia inginerească
Dohmilă E. 110

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Bardacov V. 110

Per. 3
11:20 - 12:40

Topografia inginerească
Dohmilă E. 110

Per. 4
12:50 - 14:10

Fizica
Țurcanu N. 110

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Geografia
Țurcanu V. 110

Per. 2
9:30 - 10:50

Tehnologia informației
Certan L. /Vîrlan M.109

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba română
Sorocean E. 110

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Bardacov V. 110

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Fizica
Țurcanu N. 110

Tehnologia informației
Certan L. /Vîrlan M.109

Per. 2
9:30 - 10:50

Chimia
Goncear C. 110

Per. 3
11:20 - 12:40

Tehnologia informației
Certan L. /Vîrlan M.109

Fizica
Țurcanu N. 110

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Limba română
Sorocean E. 110

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Electrotehnica
Boian E. 110

Per. 2
9:30 - 10:50

Geotehnica și fundații
Zestrea L. 110

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Bardacov V. 110

Educația pentru societate
Pânzaru V. 110

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

CECE 19.09.2

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Electrotehnica
Boian E. 305

Fizica
Ghidora S. 305

Topografia inginerească
Dohmilă E. 305

Matematica
Turculeț A. 305

-

Educația pentru societate
Pânzaru V. 305

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

MARTI

Geotehnica și fundații
Zestrea L. 305

Topografia inginerească
Dohmilă E. 305

Limba străină
Tîșcul A./ Gurițanu N.
312/305

Geografia
Saiînsus V. 305

-

MIERCURI

Tehnologia informației
Certan L. /Vîrlan M.109

Fizica
Ghidora S. 305

Limba română
Condur L. 305

Dezvoltarea personală
Ghidora S. 305

-

JOI

Matematica
Turculeț A. 305

Chimia
Corețchi A. 305

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Tehnologia informației
Certan L. /Vîrlan M.109

-

Geotehnica și fundații
Zestrea L. 305

VINERI

Matematica
Turculeț A. 305

Limba română
Condur L. 305

-

-

-

Tehnologia informației
Certan L. /Vîrlan M.109

CECE 19.09.2

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Electrotehnica
Boian E. 305

Per. 2
9:30 - 10:50

Fizica
Ghidora S. 305

Educația pentru societate
Pânzaru V. 305

Per. 3
11:20 - 12:40

Topografia inginerească
Dohmilă E. 305

Per. 4
12:50 - 14:10

Matematica
Turculeț A. 305

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Geotehnica și fundații
Zestrea L. 305

Per. 2
9:30 - 10:50

Topografia inginerească
Dohmilă E. 305

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba străină
Tîșcul A./ Gurițanu N.
312/305

Per. 4
12:50 - 14:10

Geografia
Saiînsus V. 305

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Tehnologia informației
Certan L. /Vîrlan M.109

Per. 2
9:30 - 10:50

Fizica
Ghidora S. 305

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba română
Condur L. 305

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Ghidora S. 305

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Matematica
Turculeț A. 305

Per. 2
9:30 - 10:50

Chimia
Corețchi A. 305

Per. 3
11:20 - 12:40

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Geotehnica și fundații
Zestrea L. 305

Per. 4
12:50 - 14:10

Tehnologia informației
Certan L. /Vîrlan M.109

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Matematica
Turculeț A. 305

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba română
Condur L. 305

Per. 3
11:20 - 12:40

-

Tehnologia informației
Certan L. /Vîrlan M.109

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

CECE 18.09.1

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

-

Construcții Civile
Ojog A. 302

Construcții Civile
Ojog A. 302

Limba română
Gîncu M. 302

-

Geografia
Saiînsus V. 302

Chimia
Goncear C. 302

MARTI

Matematica
Bardacov V. 302

Biologia
Todorașco V. 302

Construcții Civile
Ojog A. 302

-

-

Istoria
Pelivan V. 302

Limba română
Gîncu M. 302

MIERCURI

Construcții Civile
Ojog A. 302

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Informatica
Boldurat M. 202

Dezvoltarea personală
Bilețchi V. 302

-

-

JOI

Limba română
Gîncu M. 302

Matematica
Bardacov V. 302

Fizica
Rusu I. 302

-

-

-

Limba străină
Andrieș Z./ Nicic A.
C 2.22/302

VINERI

Educația civică
Pînzaru V. 302

Desen și infografica
Certan L./Vîrlan M.
208

Limba străină
Andrieș Z./ Nicic A.
C 2.22/302

-

-

-

Matematica
Bardacov V. 302

CECE 18.09.1

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

-

Per. 2
9:30 - 10:50

Construcții Civile
Ojog A. 302

Per. 3
11:20 - 12:40

Construcții Civile
Ojog A. 302

Geografia
Saiînsus V. 302

Per. 4
12:50 - 14:10

Limba română
Gîncu M. 302

Chimia
Goncear C. 302

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Matematica
Bardacov V. 302

Per. 2
9:30 - 10:50

Biologia
Todorașco V. 302

Istoria
Pelivan V. 302

Per. 3
11:20 - 12:40

Construcții Civile
Ojog A. 302

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Limba română
Gîncu M. 302

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Construcții Civile
Ojog A. 302

Per. 2
9:30 - 10:50

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Per. 3
11:20 - 12:40

Informatica
Boldurat M. 202

-

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Bilețchi V. 302

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba română
Gîncu M. 302

-

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Bardacov V. 302

Per. 3
11:20 - 12:40

Fizica
Rusu I. 302

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Limba străină
Andrieș Z./ Nicic A.
C 2.22/302

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Educația civică
Pînzaru V. 302

-

Per. 2
9:30 - 10:50

Desen și infografica
Certan L./Vîrlan M.
208

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba străină
Andrieș Z./ Nicic A.
C 2.22/302

Matematica
Bardacov V. 302

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

CECE 18.09.2

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

-

-

Construcții Civile
Cotârșev T. 303

Matematica
Bardacov V. 303

-

Desen și infografica
Certan L. 109

MARTI

-

Construcții Civile
Cotârșev T. 303

Limba română
Gîncu M. 303

Geografia
Craveț A. 303

-

Matematica
Bardacov V. 303

MIERCURI

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Educația civică
Pînzaru V. 303

Istoria
Răileanu A. 305

Dezvoltarea personală
Cotîrșev T. 303

-

Biologia
Todorașco V. 303

Informatica
Boldurat M. 202

JOI

Chimia
Corețchi A. 303

Desen și infografica
Certan L. 109

Limba străină
Gurițanu N./Dincov T.
303/ C2.24

-

-

Limba română
Gîncu M. 303

VINERI

Matematica
Bardacov V. 303

Construcții Civile
Cotârșev T. 303

Fizica
Rusu I. 303

-

-

CECE 18.09.2

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

-

Per. 2
9:30 - 10:50

-

Desen și infografica
Certan L. 109

Per. 3
11:20 - 12:40

Construcții Civile
Cotârșev T. 303

Per. 4
12:50 - 14:10

Matematica
Bardacov V. 303

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

-

Per. 2
9:30 - 10:50

Construcții Civile
Cotârșev T. 303

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba română
Gîncu M. 303

Per. 4
12:50 - 14:10

Geografia
Craveț A. 303

Matematica
Bardacov V. 303

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Per. 2
9:30 - 10:50

Educația civică
Pînzaru V. 303

Biologia
Todorașco V. 303

Per. 3
11:20 - 12:40

Istoria
Răileanu A. 305

Informatica
Boldurat M. 202

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Cotîrșev T. 303

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Chimia
Corețchi A. 303

Limba română
Gîncu M. 303

Per. 2
9:30 - 10:50

Desen și infografica
Certan L. 109

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba străină
Gurițanu N./Dincov T.
303/ C2.24

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Matematica
Bardacov V. 303

Per. 2
9:30 - 10:50

Construcții Civile
Cotârșev T. 303

Per. 3
11:20 - 12:40

Fizica
Rusu I. 303

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

CECE 17.09.1

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Organizația construcțiilor
Bilețchi V. 306

Bazele legislației în domeniu
Popa R. 306

Documentația economică
Țurcan L. 306

Organizația construcțiilor
Bilețchi V. 306

-

MARTI

Organizația construcțiilor
Bilețchi V. 306

Organizația construcțiilor
Bilețchi V. 306

Calculul structurilor din lemn
Lupolov M. 306

-

-

MIERCURI

Ingineria seismică
Cotârșev T. 306

Bazele legislației în domeniu
Popa R. 306

Organizația construcțiilor
Bilețchi V. 306

Dezvoltarea personală
Popa R. 306

-

JOI

Proiectarea asistată la calculator
Certan l./Zestrea L. 208

Documentația economică
Țurcan L. 306

Ingineria seismică
Cotârșev T. 306

-

-

Bazele legislației în domeniu
Popa R. 306

VINERI

Calculul structurilor din lemn
Lupolov M. 306

Calculul structurilor din lemn
Lupolov M. 306

Proiectarea asistată la calculator
Certan l./Zestrea L. 208

-

-

Organizația construcțiilor
Bilețchi V. 306

CECE 17.09.1

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Organizația construcțiilor
Bilețchi V. 306

Per. 2
9:30 - 10:50

Bazele legislației în domeniu
Popa R. 306

Per. 3
11:20 - 12:40

Documentația economică
Țurcan L. 306

Per. 4
12:50 - 14:10

Organizația construcțiilor
Bilețchi V. 306

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Organizația construcțiilor
Bilețchi V. 306

Per. 2
9:30 - 10:50

Organizația construcțiilor
Bilețchi V. 306

Per. 3
11:20 - 12:40

Calculul structurilor din lemn
Lupolov M. 306

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Ingineria seismică
Cotârșev T. 306

Per. 2
9:30 - 10:50

Bazele legislației în domeniu
Popa R. 306

Per. 3
11:20 - 12:40

Organizația construcțiilor
Bilețchi V. 306

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Popa R. 306

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Proiectarea asistată la calculator
Certan l./Zestrea L. 208

Bazele legislației în domeniu
Popa R. 306

Per. 2
9:30 - 10:50

Documentația economică
Țurcan L. 306

Per. 3
11:20 - 12:40

Ingineria seismică
Cotârșev T. 306

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Calculul structurilor din lemn
Lupolov M. 306

Organizația construcțiilor
Bilețchi V. 306

Per. 2
9:30 - 10:50

Calculul structurilor din lemn
Lupolov M. 306

Per. 3
11:20 - 12:40

Proiectarea asistată la calculator
Certan l./Zestrea L. 208

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

CECE 17.09.2

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

-

Organizația construcțiilor
Bilețchi V. 315

Organizația construcțiilor
Bilețchi V. 315

Calculul structurilor din lemn
Lupolov M. 315

-

MARTI

Ingineria seismică
Cotârșev T. 315

Documentația economică
Țurcan L. 315

Bazele legislației în domeniu
Popa R. 315

-

-

Proiectarea asistată
Zestrea L./Vîrlan M. 208

Ingineria seismică
Cotârșev T. 315

MIERCURI

Organizația construcțiilor
Bilețchi V. 315

Calculul structurilor din lemn
Lupolov M. 315

Bazele legislației în domeniu
Popa R. 315

Dezvoltarea personală
Boldurat M. 315

-

Calculul structurilor din lemn
Lupolov M. 315

Bazele legislației în domeniu
Popa R. 315

JOI

Ingineria seismică
Cotârșev T. 315

Bazele legislației în domeniu
Popa R. 315

Documentația economică
Țurcan L. 315

-

-

VINERI

Proiectarea asistată la calculator
Zestrea L./Vîrlan M. 208

Organizația construcțiilor
Bilețchi V. 315

Organizația construcțiilor
Bilețchi V. 315

-

-

CECE 17.09.2

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

-

Per. 2
9:30 - 10:50

Organizația construcțiilor
Bilețchi V. 315

Per. 3
11:20 - 12:40

Organizația construcțiilor
Bilețchi V. 315

Per. 4
12:50 - 14:10

Calculul structurilor din lemn
Lupolov M. 315

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Ingineria seismică
Cotârșev T. 315

Per. 2
9:30 - 10:50

Documentația economică
Țurcan L. 315

Per. 3
11:20 - 12:40

Bazele legislației în domeniu
Popa R. 315

Proiectarea asistată
Zestrea L./Vîrlan M. 208

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Ingineria seismică
Cotârșev T. 315

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Organizația construcțiilor
Bilețchi V. 315

Per. 2
9:30 - 10:50

Calculul structurilor din lemn
Lupolov M. 315

Per. 3
11:20 - 12:40

Bazele legislației în domeniu
Popa R. 315

Calculul structurilor din lemn
Lupolov M. 315

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Boldurat M. 315

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Bazele legislației în domeniu
Popa R. 315

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Ingineria seismică
Cotârșev T. 315

Per. 2
9:30 - 10:50

Bazele legislației în domeniu
Popa R. 315

Per. 3
11:20 - 12:40

Documentația economică
Țurcan L. 315

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Proiectarea asistată la calculator
Zestrea L./Vîrlan M. 208

Per. 2
9:30 - 10:50

Organizația construcțiilor
Bilețchi V. 315

Per. 3
11:20 - 12:40

Organizația construcțiilor
Bilețchi V. 315

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

TMAC 20.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Biologia
Todorașco V. 216

Istoria
Bolduma V. 216

Materiale de construcții
Margină T. 216

Chimia Goncear C. 216

-

-

MARTI

Limba română
Țurcanu A. 216

Matematica
Turculeț A. 216

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

-

-

MIERCURI

Limba română
Țurcanu A. 216

Limba străină
Renchez N./ Pancenco L.
314/216

Matematica
Turculeț A. 216

Dezvoltarea personală
Țurcanu N. 216

-

JOI

Geografia
Craveț A. 216

Educația pentru sănătate
Sîlii A. 216

Materiale de construcții
Margină T. 216

Fizica
Țurcanu N. 216

-

Materiale de construcții
Margină T. 216

-

VINERI

Informatica
Boldurat M./ Ghidora S.
210/212

Limba străină
Renchez N./ Pancenco L.
314/216

Matematica
Turculeț A. 216

-

-

Fizica
Țurcanu N. 216

Chimia
Goncear C. 216

-

TMAC 20.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Biologia
Todorașco V. 216

Per. 2
9:30 - 10:50

Istoria
Bolduma V. 216

Per. 3
11:20 - 12:40

Materiale de construcții
Margină T. 216

Per. 4
12:50 - 14:10

Chimia Goncear C. 216

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba română
Țurcanu A. 216

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Turculeț A. 216

Per. 3
11:20 - 12:40

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba română
Țurcanu A. 216

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba străină
Renchez N./ Pancenco L.
314/216

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Turculeț A. 216

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Țurcanu N. 216

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Geografia
Craveț A. 216

Per. 2
9:30 - 10:50

Educația pentru sănătate
Sîlii A. 216

Materiale de construcții
Margină T. 216

Per. 3
11:20 - 12:40

Materiale de construcții
Margină T. 216

Per. 4
12:50 - 14:10

Fizica
Țurcanu N. 216

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Informatica
Boldurat M./ Ghidora S.
210/212

Fizica
Țurcanu N. 216

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba străină
Renchez N./ Pancenco L.
314/216

Chimia
Goncear C. 216

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Turculeț A. 216

-

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

TMAC 19.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Limba română
Țurcan A. LTS 2

Geografia
Saiînsus V. LTS 2

Geometria descriptivă și desen tehnic
Lupolov M./ Iacubovschi S.
LTS 2

-

-

MARTI

Mecanica tehnică și rezistența materialelor
Lupolov M.
LTS 2

Geometria descriptivă și desen tehnic
Lupolov M./ Iacubovschi S.
LTS 2

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Matematica
Bardacov V. LTS 2

-

Chimia
Goncear C. LTS 2

MIERCURI

Mecanica tehnică și rezistența materialelor
Lupolov M.
LTS 2

Matematica
Bardacov V. LTS 2

Fizica
Țurcanu N. LTS 2

Dezvoltarea personală
Plucci A. LTS 2

-

JOI

Matematica
Bardacov V. LTS 2

Limba străină
Tîșcul A./Gurițanu N.
312/LTS 2

Limba română
Țurcan A.
LTS 2

-

-

VINERI

Fizica
Țurcanu N. LTS 2

Chimia
Goncear C. LTS 2

-

-

-

GD și DT
Lupolov M. /Iacubovschi S.
LTS 2

Educația pentru societate
Pînzaru V.
LTS 2

TMAC 19.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba română
Țurcan A. LTS 2

Per. 2
9:30 - 10:50

Geografia
Saiînsus V. LTS 2

Per. 3
11:20 - 12:40

Geometria descriptivă și desen tehnic
Lupolov M./ Iacubovschi S.
LTS 2

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Mecanica tehnică și rezistența materialelor
Lupolov M.
LTS 2

Per. 2
9:30 - 10:50

Geometria descriptivă și desen tehnic
Lupolov M./ Iacubovschi S.
LTS 2

Per. 3
11:20 - 12:40

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Per. 4
12:50 - 14:10

Matematica
Bardacov V. LTS 2

Chimia
Goncear C. LTS 2

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Mecanica tehnică și rezistența materialelor
Lupolov M.
LTS 2

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Bardacov V. LTS 2

Per. 3
11:20 - 12:40

Fizica
Țurcanu N. LTS 2

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Plucci A. LTS 2

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Matematica
Bardacov V. LTS 2

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba străină
Tîșcul A./Gurițanu N.
312/LTS 2

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba română
Țurcan A.
LTS 2

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Fizica
Țurcanu N. LTS 2

GD și DT
Lupolov M. /Iacubovschi S.
LTS 2

Per. 2
9:30 - 10:50

Chimia
Goncear C. LTS 2

Educația pentru societate
Pînzaru V.
LTS 2

Per. 3
11:20 - 12:40

-

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

TMAC 18.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Matematica
Bardacov V. A203

Fizica
Rusu I. A203

Geografia
Sainsus V. A203

-

-

-

MARTI

Limba română
Sorocean E. A203

Utilaj mecanic
Rusanovschi A. A203

Matematica
Bardacov V. A203

Utilaj termic
Rusanovschi A. A203

-

Chimia
Goncear C.A203

MIERCURI

Educația civică
Pânzaru V. A203

Utilaj mecanic
Rusanovschi A. A203

Utilaj mecanic
Rusanovschi A. A203

Dezvoltarea personală
Țurcanu L. A203

-

Biologia
Todorașco V. A203

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

JOI

Utilaj mecanic
Rusanovschi A. A203

Utilaj mecanic
Rusanovschi A. A203

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

-

-

Matematica
Bardacov V. A203

VINERI

Limba română
Sorocean E. A203

Utilaj mecanic
Rusanovschi A. A203

Limba străină
Dincov T./Gurițanu N.
312/ A203

Matematica
Bardacov V. A203

-

Informatica
Boldurat M./ Ghidora S.
A203

Istoria
Bolduma V. A203

-

TMAC 18.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Matematica
Bardacov V. A203

Per. 2
9:30 - 10:50

Fizica
Rusu I. A203

Per. 3
11:20 - 12:40

Geografia
Sainsus V. A203

-

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba română
Sorocean E. A203

Per. 2
9:30 - 10:50

Utilaj mecanic
Rusanovschi A. A203

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Bardacov V. A203

Chimia
Goncear C.A203

Per. 4
12:50 - 14:10

Utilaj termic
Rusanovschi A. A203

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Educația civică
Pânzaru V. A203

Biologia
Todorașco V. A203

Per. 2
9:30 - 10:50

Utilaj mecanic
Rusanovschi A. A203

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Per. 3
11:20 - 12:40

Utilaj mecanic
Rusanovschi A. A203

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Țurcanu L. A203

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Utilaj mecanic
Rusanovschi A. A203

Per. 2
9:30 - 10:50

Utilaj mecanic
Rusanovschi A. A203

Per. 3
11:20 - 12:40

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Matematica
Bardacov V. A203

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba română
Sorocean E. A203

Informatica
Boldurat M./ Ghidora S.
A203

Per. 2
9:30 - 10:50

Utilaj mecanic
Rusanovschi A. A203

Istoria
Bolduma V. A203

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba străină
Dincov T./Gurițanu N.
312/ A203

Per. 4
12:50 - 14:10

Matematica
Bardacov V. A203

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

TMAC 17.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Securitatea și sănătatea în muncă
Țurcanu L.
LTS3

Filosofia
Sîlii A.
LTS3

Tehnologia de producere a materialelor de construcții din ceramică
Muntean I.
LTS3

-

-

MARTI

Automatizarea proceselor tehnologice
Boian E.
LTS3

Securitatea și sănătatea în muncă
Țurcanu L.
LTS3

Tehnologia de producere a materialelor de construcții din ceramică
Muntean I.
LTS3

Filosofia
Sîlii A.
LTS3

-

MIERCURI

Tehnologia de producere a materialelor de construcții din ceramică
Muntean I.
LTS3

Automatizarea proceselor tehnologice
Boian E.
LTS3

Economia în ramură
Scobiola O.
LTS3

-

-

JOI

Automatizarea proceselor tehnologice
Boian E.
LTS3

Tehnologia de producere a materialelor de construcții din ceramică
Muntean I.
LTS3

Tehnologia de producere a materialelor de construcții din ceramică
Muntean I.
LTS3

Securitatea și sănătatea în muncă
Țurcanu L.
LTS3

-

-

VINERI

Economia în ramură
Scobiola O.
LTS3

Automatizarea proceselor tehnologice
Boian E.
LTS3

Dezvoltarea personală
Margină T.
LTS3

-

-

TMAC 17.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Securitatea și sănătatea în muncă
Țurcanu L.
LTS3

Per. 2
9:30 - 10:50

Filosofia
Sîlii A.
LTS3

Per. 3
11:20 - 12:40

Tehnologia de producere a materialelor de
construcții din ceramică
Muntean I.
LTS3

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Automatizarea proceselor tehnologice
Boian E.
LTS3

Per. 2
9:30 - 10:50

Securitatea și sănătatea în muncă
Țurcanu L.
LTS3

Per. 3
11:20 - 12:40

Tehnologia de producere a materialelor
de construcții din ceramică
Muntean I.
LTS3

Per. 4
12:50 - 14:10

Filosofia
Sîlii A.
LTS3

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Tehnologia de producere a materialelor
de construcții din ceramică
Muntean I.
LTS3

Per. 2
9:30 - 10:50

Automatizarea proceselor tehnologice
Boian E.
LTS3

Per. 3
11:20 - 12:40

Economia în ramură
Scobiola O.
LTS3

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Automatizarea proceselor tehnologice
Boian E.
LTS3

Per. 2
9:30 - 10:50

Tehnologia de producere a materialelor
de construcții din ceramică
Muntean I.
LTS3

Per. 3
11:20 - 12:40

Tehnologia de producere a materialelor
de construcții din ceramică
Muntean I.
LTS3

Per. 4
12:50 - 14:10

Securitatea și sănătatea în muncă
Țurcanu L.
LTS3

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Economia în ramură
Scobiola O.
LTS3

Per. 2
9:30 - 10:50

Automatizarea proceselor tehnologice
Boian E.
LTS3

Per. 3
11:20 - 12:40

Dezvoltarea personală
Margină T.
LTS3

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

TPL 20.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Fizica
Rusu I. 203

Chimia
Goncear C. 203

Istoria
Bolduma V. 203

Matematica
Organ P. 203

-

Limba străină
Dincov T./ Gurițanu N.
312/203

MARTI

Tehnologia informației
Certan L./ Vârlan M.
208

Limba străină
Dincov T./ Gurițanu N.
314/203

Geografia
Craveț A. 203

Geometria descriptivă și desen tehnic
Lupolov M. /Iacubovschi S.
203

-

MIERCURI

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Limba română
Sorocean E. 203

Tehnologia informației
Certan L./ Vârlan M.
208

Dezvoltarea personală
Raileanu D. 203

-

JOI

Biologia
Todorașco V. 203

Istoria
Bolduma V. 203

Matematica
Organ P. 203

-

-

Informatica
Boldurat M./ Ghidora S.
210/203

VINERI

Matematica
Organ P. 203

Limba română
Sorocean E. 203

Geometria descriptivă și desen tehnic
Lupolov M. /Iacubovschi S.
203

-

-

TPL 20.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Fizica
Rusu I. 203

Per. 2
9:30 - 10:50

Chimia
Goncear C. 203

Per. 3
11:20 - 12:40

Istoria
Bolduma V. 203

Per. 4
12:50 - 14:10

Matematica
Organ P. 203

Limba străină
Dincov T./ Gurițanu N.
312/203

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Tehnologia informației
Certan L./ Vârlan M.
208

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba străină
Dincov T./ Gurițanu N.
314/203

Per. 3
11:20 - 12:40

Geografia
Craveț A. 203

Per. 4
12:50 - 14:10

Geometria descriptivă și desen tehnic
Lupolov M. /Iacubovschi S.
203

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba română
Sorocean E. 203

Per. 3
11:20 - 12:40

Tehnologia informației
Certan L./ Vârlan M.
208

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Raileanu D. 203

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Biologia
Todorașco V. 203

Per. 2
9:30 - 10:50

Istoria
Bolduma V. 203

Informatica
Boldurat M./ Ghidora S.
210/203

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Organ P. 203

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Matematica
Organ P. 203

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba română
Sorocean E. 203

Per. 3
11:20 - 12:40

Geometria descriptivă și desen tehnic
Lupolov M. /Iacubovschi S.
203

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

TPL 19.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

-

Matematica
Bardacov V.
LMC2

Limba română
Gîncu M.
LMC2

Tehnologia prelucrării mecanice a lemnului
Plucci A.
LMC2

-

MARTI

Geografia
Sainsus V.
LMC2

Stiluri și ornamente ale mobilei
Plucci A.
LMC2

Limba străină
Renchez N./ Pancenco L.
314/LMC2

-

-

MIERCURI

Matematica
Bardacov V.
LMC2

Limba română
Gîncu M.
LMC2

Fizica
Ghidora S.
LMC2

Dezvoltarea personală
Țmocaliuc T.
LMC2

-

JOI

Educația fizică
Luca V.
LMC2

Fizica
Ghidora S.
LMC2

Matematica
Bardacov V.
LMC2

Detalieri și calculul produselor din lemn
Țmocaliuc T./ Cara L.
LMC2

-

Detalieri și calculul produselor din lemn
Țmocaliuc T./ Cara L.
LMC2

Educația pentru societate
Pînzaru V.
LMC2

VINERI

Chimia
Goncear C.
LMC2

Tehnologia prelucrării mecanice a lemnului
Plucci A.
LMC2

-

-

-

TPL 19.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

-

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Bardacov V.
LMC2

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba română
Gîncu M.
LMC2

Per. 4
12:50 - 14:10

Tehnologia prelucrării mecanice a lemnului
Plucci A.
LMC2

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Geografia
Sainsus V.
LMC2

Per. 2
9:30 - 10:50

Stiluri și ornamente ale mobilei
Plucci A.
LMC2

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba străină
Renchez N./ Pancenco L.
314/LMC2

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Matematica
Bardacov V.
LMC2

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba română
Gîncu M.
LMC2

Per. 3
11:20 - 12:40

Fizica
Ghidora S.
LMC2

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Țmocaliuc T.
LMC2

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Educația fizică
Luca V.
LMC2

Per. 2
9:30 - 10:50

Fizica
Ghidora S.
LMC2

Detalieri și calculul produselor din lemn
Țmocaliuc T./ Cara L.
LMC2

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Bardacov V.
LMC2

Educația pentru societate
Pînzaru V.
LMC2

Per. 4
12:50 - 14:10

Detalieri și calculul produselor din lemn
Țmocaliuc T./ Cara L.
LMC2

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Chimia
Goncear C.
LMC2

Per. 2
9:30 - 10:50

Tehnologia prelucrării mecanice a lemnului
Plucci A.
LMC2

Per. 3
11:20 - 12:40

-

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

TPL 18.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Tratamente hidrotehnice și hidrotermice
Plucci A.
LMC1

Limba română
Condur L.
LMC1

Limba străină
Nicic A./ Dincov T.
LMC1/314

Proiectarea întrepriderilor de producere
Cara L.
LMC1

-

MARTI

Geografia
Craveț A.
LMC1

Chimia
Corețchi A.
LMC1

Istoria
Raileanu A.
LMC1

-

-

Educația civică
Pînzaru V.
LMC1

Biologia
Todorașco V.
LMC1

Matematica
Bardacov V.
LMC1

MIERCURI

Protecția mediului ambiant
Cara L.
LMC1

Tratamente hidrotehnice și hidrotermice
Plucci A.
LMC1

Matematica
Bardacov V.
LMC1

Dezvoltarea personală
Cara L.
LMC1

-

JOI

Proiectarea și tehnologia fabricării produselor industriale
Țmocaliuc T.
LMC1

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Limba română
Condur L.
LMC1

-

-

Informatica
Boldurat M./ Ghidora S.
210/212

VINERI

Etica profesională
Surdu N.
LMC1

Matematica
Bardacov V.
LMC1

Fizica
Țurcanu N. LMC1

-

-

TPL 18.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Tratamente hidrotehnice și hidrotermice
Plucci A.
LMC1

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba română
Condur L.
LMC1

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba străină
Nicic A./ Dincov T.
LMC1/314

Per. 4
12:50 - 14:10

Proiectarea întrepriderilor de producere
Cara L.
LMC1

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Geografia
Craveț A.
LMC1

Educația civică
Pînzaru V.
LMC1

Per. 2
9:30 - 10:50

Chimia
Corețchi A.
LMC1

Biologia
Todorașco V.
LMC1

Per. 3
11:20 - 12:40

Istoria
Raileanu A.
LMC1

Matematica
Bardacov V.
LMC1

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Protecția mediului ambiant
Cara L.
LMC1

Per. 2
9:30 - 10:50

Tratamente hidrotehnice și hidrotermice
Plucci A.
LMC1

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Bardacov V.
LMC1

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Cara L.
LMC1

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Proiectarea și tehnologia fabricării
produselor industriale
Țmocaliuc T.
LMC1

Per. 2
9:30 - 10:50

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba română
Condur L.
LMC1

Informatica
Boldurat M./ Ghidora S.
210/212

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Etica profesională
Surdu N.
LMC1

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Bardacov V.
LMC1

Per. 3
11:20 - 12:40

Fizica
Țurcanu N. LMC1

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

TPL 17.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Proiectarea și tehnologia
Cara L.
LMC3

Proiectarea și tehnologia fabricării mobilierului II
Cara L.
LMC3

Filosofia
Sîlii A.
LMC3

-

-

Asamblarea mobilei
Railean D.
LMC3

MARTI

Economia ramurii
Dodon C.
LMC3

Legislația ramurii
Gherța V.
LMC3

Filosofia
Sîlii A.
LMC3

Economia ramurii
Dodon C.
LMC3

-

-

MIERCURI

Asamblarea mobilei
Railean D.
LMC3

Legislația ramurii
Gherța V.
LMC3

Proiectarea și tehnologia fabricării mobilierului II
Cara L.
LMC3

Dezvoltarea personală
Sîlii A.
LMC3

-

JOI

Asamblarea mobilei
Railean D.
LMC3

Legislația ramurii
Gherța V.
LMC3

Proiectarea și tehnologia fabricării mobilierului II
Cara L.
LMC3

-

-

VINERI

Proiectarea și tehnologia fabricării mobilierului II
Cara L.
LMC3

Asamblarea mobilei
Railean D.
LMC3

Economia ramurii
Dodon C.
LMC3

-

-

TPL 17.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Proiectarea și tehnologia
Cara L.
LMC3

Asamblarea mobilei
Railean D.
LMC3

Per. 2
9:30 - 10:50

Proiectarea și tehnologia fabricării mobilierului II
Cara L.
LMC3

Per. 3
11:20 - 12:40

Filosofia
Sîlii A.
LMC3

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Economia ramurii
Dodon C.
LMC3

Per. 2
9:30 - 10:50

Legislația ramurii
Gherța V.
LMC3

Per. 3
11:20 - 12:40

Filosofia
Sîlii A.
LMC3

Per. 4
12:50 - 14:10

Economia ramurii
Dodon C.
LMC3

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Asamblarea mobilei
Railean D.
LMC3

Per. 2
9:30 - 10:50

Legislația ramurii
Gherța V.
LMC3

Per. 3
11:20 - 12:40

Proiectarea și tehnologia fabricării mobilierului II
Cara L.
LMC3

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Sîlii A.
LMC3

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Asamblarea mobilei
Railean D.
LMC3

Per. 2
9:30 - 10:50

Legislația ramurii
Gherța V.
LMC3

Per. 3
11:20 - 12:40

Proiectarea și tehnologia fabricării mobilierului II
Cara L.
LMC3

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Proiectarea și tehnologia fabricării mobilierului II
Cara L.
LMC3

Per. 2
9:30 - 10:50

Asamblarea mobilei
Railean D.
LMC3

Per. 3
11:20 - 12:40

Economia ramurii
Dodon C.
LMC3

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

CECE 17.09.3

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Documentația economică
Scobiola O.
107

Ingineria seismică
Cotârșev T.
107

Calculul structurilor din lemn
Zestrea L. 107

-

-

MARTI

Organizarea construcțiilor
Grosu V.
107

Proiectarea asistată la calculator
Certan L. /Zestrea L.
208

Proiectarea la calculator
Certan L. /Zestrea L.
208

-

-

Bazele legislației în domeniu
Popa R 107

MIERCURI

Bazele legislației în domeniu
Popa R 107

Ingineria seismică
Cotârșev T.
107

Calculul structurilor din lemn
Zestrea L. 107

Dezvoltarea personală
Turculeț A.
107

-

JOI

-

Documentația economică
Scobiola O.
107

Organizarea construcțiilor
Grosu V.
107

Organizarea construcțiilor
Grosu V.
107

-

Calculul structurilor din lemn
Zestrea L. 107

VINERI

Organizarea construcțiilor
Grosu V.
107

Organizarea construcțiilor
Grosu V.
107

Bazele legislației în domeniu
Popa R 107

-

-

CECE 17.09.3

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Documentația economică
Scobiola O.
107

Per. 2
9:30 - 10:50

Ingineria seismică
Cotârșev T.
107

Per. 3
11:20 - 12:40

Calculul structurilor din lemn
Zestrea L. 107

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Organizarea construcțiilor
Grosu V.
107

Per. 2
9:30 - 10:50

Proiectarea asistată la calculator
Certan L. /Zestrea L.
208

Per. 3
11:20 - 12:40

Proiectarea la calculator
Certan L. /Zestrea L.
208

Bazele legislației în domeniu
Popa R. 107

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Bazele legislației în domeniu
Popa R 107

Per. 2
9:30 - 10:50

Ingineria seismică
Cotârșev T.
107

Per. 3
11:20 - 12:40

Calculul structurilor din lemn
Zestrea L. 107

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Turculeț A.
107

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

-

Calculul structurilor din lemn
Zestrea L. 107

Per. 2
9:30 - 10:50

Documentația economică
Scobiola O.
107

Per. 3
11:20 - 12:40

Organizarea construcțiilor
Grosu V.
107

Per. 4
12:50 - 14:10

Organizarea construcțiilor
Grosu V.
107

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Organizarea construcțiilor
Grosu V.
107

Per. 2
9:30 - 10:50

Organizarea construcțiilor
Grosu V.
107

Per. 3
11:20 - 12:40

Bazele legislației în domeniu
Popa R 107

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

In 20.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

-

Matematica
Organ P.
A206

Fizica
Rusu I.
A206

Istoria
Bolduma V.
A206

-

MARTI

Montarea instalațiilor
Cechirlan A.
A206

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Informatica
Boldurat M.
202

-

-

MIERCURI

Limba străină
Tîșcul A/Gurițanu N.
A206/312

Matematica
Organ P.
A206

Montarea instalațiilor
Cechirlan A.
A206

Dezvoltarea personală
Dragan A.
A206

-

JOI

Practica
Culibaba Gh.
Atelier

VINERI

Montarea instalațiilor
Cechirlan A.
A206

Limba română
Țurcan A.
A206

Montarea instalațiilor
Cechirlan A.
A206

-

-

In 20.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

-

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Organ P.
A206

Per. 3
11:20 - 12:40

Fizica
Rusu I.
A206

Per. 4
12:50 - 14:10

Istoria
Bolduma V.
A206

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Montarea instalațiilor
Cechirlan A.
A206

Per. 2
9:30 - 10:50

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Per. 3
11:20 - 12:40

Informatica
Boldurat M.
202

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba străină
Tîșcul A/Gurițanu N.
A206/312

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Organ P.
A206

Per. 3
11:20 - 12:40

Montarea instalațiilor
Cechirlan A.
A206

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Dragan A.
A206

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Practica
Culibaba Gh.
Atelier

Per. 2
9:30 - 10:50

Practica
Culibaba Gh.
Atelier

Per. 3
11:20 - 12:40

Practica
Culibaba Gh.
Atelier

Per. 4
12:50 - 14:10

Practica
Culibaba Gh.
Atelier

Per. 5
14:20 - 15:40

Practica
Culibaba Gh.
Atelier

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Montarea instalațiilor
Cechirlan A.
A206

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba română
Țurcan A.
A206

Per. 3
11:20 - 12:40

Montarea instalațiilor
Cechirlan A.
A206

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

In 19.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Practica
Chiciuc V.
Atelier

MARTI

Practica
Chiciuc V.
Atelier

MIERCURI

Montarea instalaşiei solare termice
Cechirlan A.
A205

Montarea instalaşiei solare termice
Cechirlan A.
A205

Matematica
Simion A.
A205

Dezvoltarea personală
Kazak N.
A205

-

JOI

Informatica
Boldurat M.
202

Montarea instalaşiei solare termice
Cechirlan A.
A205

Chimia
Corecțchi A.
A205

Limba română
Țurcanu A. A205

-

Limba română
Țurcanu A. A205

Matematica
Simion A.
A205

VINERI

Limba straina
Andrieș Z./ Pancenco L.
C2.22/ A205

Istoria
Bolduma V.
A205

Limba română
Țurcanu A. A205

Biologia
Goncear C.
A205

-

-

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

In 19.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Practica
Chiciuc V.
Atelier

Per. 2
9:30 - 10:50

Practica
Chiciuc V.
Atelier

Per. 3
11:20 - 12:40

Practica
Chiciuc V.
Atelier

Per. 4
12:50 - 14:10

Practica
Chiciuc V.
Atelier

Per. 5
14:20 - 15:40

Practica
Chiciuc V.
Atelier

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Practica
Chiciuc V.
Atelier

Per. 2
9:30 - 10:50

Practica
Chiciuc V.
Atelier

Per. 3
11:20 - 12:40

Practica
Chiciuc V.
Atelier

Per. 4
12:50 - 14:10

Practica
Chiciuc V.
Atelier

Per. 5
14:20 - 15:40

Practica
Chiciuc V.
Atelier

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Montarea instalaşiei solare termice
Cechirlan A.
A205

Per. 2
9:30 - 10:50

Montarea instalaşiei solare termice
Cechirlan A.
A205

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Simion A.
A205

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Kazak N.
A205

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Informatica
Boldurat M.
202

Limba română
Țurcanu A. A205

Per. 2
9:30 - 10:50

Montarea instalaşiei solare termice
Cechirlan A.
A205

Per. 3
11:20 - 12:40

Chimia
Corecțchi A.
A205

Per. 4
12:50 - 14:10

Limba română
Țurcanu A. A205

Matematica
Simion A.
A205

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba straina
Andrieș Z./ Pancenco L.
C2.22/ A205

-

Per. 2
9:30 - 10:50

Istoria
Bolduma V.
A205

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba română
Țurcanu A. A205

Per. 4
12:50 - 14:10

Biologia
Goncear C.
A205

Per. 5
14:20 - 15:40

-

In 18.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Practica
Vieru C.
Atelier

MARTI

Limba străină
Renchez N./Dincov T.
314/A101

Montarea instalaţiei de ventilare
şi climatizare fără tubulatură
Cechirlan A.
A101

Montarea instalaţiei de ventilare
şi climatizare fără tubulatură
Cechirlan A.
A101

Limba română
Țurcanu A.
A101

-

MIERCURI

-

Bazele antreprenoriatului
Moscalu E.
A101

Matematica
Guzun M.
A101

Dezvoltarea personală
Guzun M.
A101

Montarea instalaţiei de ventilare
şi climatizare fără tubulatură
Cechirlan A.
A101

JOI

Practica
Vieru C.
Atelier

VINERI

Limba română
Țurcanu A.
A101

Montarea instalaţiei de ventilare
şi climatizare fără tubulatură
Cechirlan A.
A101

Bazele antreprenoriatului
Moscalu E.
A101

Montarea instalaţiei de ventilare
şi climatizare fără tubulatură
Cechirlan A.
A101

-

In 18.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Practica
Vieru C.
Atelier

Per. 2
9:30 - 10:50

Practica
Vieru C.
Atelier

Per. 3
11:20 - 12:40

Practica
Vieru C.
Atelier

Per. 4
12:50 - 14:10

Practica
Vieru C.
Atelier

Per. 5
14:20 - 15:40

Practica
Vieru C.
Atelier

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba străină
Renchez N. /Dincov T.
314/A101

Per. 2
9:30 - 10:50

Montarea instalaţiei de ventilare
şi climatizare fără tubulatură
Cechirlan A.
A101

Per. 3
11:20 - 12:40

Montarea instalaţiei de ventilare
şi climatizare fără tubulatură
Cechirlan A.
A101

Per. 4
12:50 - 14:10

Limba română
Țurcanu A.
A101

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

-

Per. 2
9:30 - 10:50

Bazele antreprenoriatului
Moscalu E.
A101

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Guzun M.
A101

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Guzun M.
A101

Per. 5
14:20 - 15:40

Montarea instalaţiei de ventilare
şi climatizare fără tubulatură
Cechirlan A.
A101

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Practica
Vieru C.
Atelier

Per. 2
9:30 - 10:50

Practica
Vieru C.
Atelier

Per. 3
11:20 - 12:40

Practica
Vieru C.
Atelier

Per. 4
12:50 - 14:10

Practica
Vieru C.
Atelier

Per. 5
14:20 - 15:40

Practica
Vieru C.
Atelier

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba română
Țurcanu A.
A101

Per. 2
9:30 - 10:50

Montarea instalaţiei de ventilare
şi climatizare fără tubulatură
Cechirlan A.
A101

Per. 3
11:20 - 12:40

Bazele antreprenoriatului
Moscalu E.
A101

Per. 4
12:50 - 14:10

Montarea instalaţiei de ventilare
şi climatizare fără tubulatură
Cechirlan A.
A101

Per. 5
14:20 - 15:40

-

DI 20.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Pictura
Gheorghiță C./Enachi O.
C5.1

Pictura
Gheorghiță C./Enachi O.
C5.1

Limba română
Țurcan A.
C5.1

Matematica
Simion A.
C5.1

-

Desen
Gheorghiță C./Enachi O.
C5.1

MARTI

Decizii pentru modul sănătos de viață
Popovici A.
C5.1

Limba română
Țurcan A.
C5.1

Istoria artelor plastice
Gheorghiță C.
C5.1

Limba străină
Renchez N./ Pancenco L.
314/C5.1

-

Chimia
Furculița V.
C5.1

MIERCURI

Istoria
Bolduma V.
C5.1

Limba română
Țurcan A.
C5.1

Desen
Gheorghiță C./Enachi O.
C5.1

Dezvoltarea personală
Țurcan A.
C5.1

-

JOI

Compoziția II
Miron A./Enachi O.
C5.1

Perspectiva
Manea S./ Guseinova E.
C5.1

Istoria
Bolduma V.
C5.1

Fizica
Ghidora S.
C5.1

-

Biologia
Todorașco V.
C5.1

Educația pentru societate
Bolduma V.
C5.1

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

VINERI

Perspectiva
Manea S./ Guseinova E.
C5.1

Informatica
Ghidora S./ Bodurat M.
210/212

Geografia
Țurcanu V.
C5.1

-

-

Limba străină
Renchez N./ Pancenco L.
312/C5.1

DI 20.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Pictura
Gheorghiță C./Enachi O.
C5.1

Per. 2
9:30 - 10:50

Pictura
Gheorghiță C./Enachi O.
C5.1

Desen
Gheorghiță C./Enachi O.
C5.1

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba română
Țurcan A.
C5.1

Per. 4
12:50 - 14:10

Matematica
Simion A.
C5.1

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Decizii pentru modul sănătos de viață
Popovici A.
C5.1

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba română
Țurcan A.
C5.1

Chimia
Furculița V.
C5.1

Per. 3
11:20 - 12:40

Istoria artelor plastice
Gheorghiță C.
C5.1

Per. 4
12:50 - 14:10

Limba străină
Renchez N./ Pancenco L.
314/C5.1

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Istoria
Bolduma V.
C5.1

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba română
Țurcan A.
C5.1

Per. 3
11:20 - 12:40

Desen
Gheorghiță C./Enachi O.
C5.1

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Țurcan A.
C5.1

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Compoziția II
Miron A./Enachi O.
C5.1

Per. 2
9:30 - 10:50

Perspectiva
Manea S./ Guseinova E.
C5.1

Biologia
Todorașco V.
C5.1

Per. 3
11:20 - 12:40

Istoria
Bolduma V.
C5.1

Educația pentru societate
Bolduma V.
C5.1

Per. 4
12:50 - 14:10

Fizica
Ghidora S.
C5.1

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Perspectiva
Manea S./ Guseinova E.
C5.1

Per. 2
9:30 - 10:50

Informatica
Ghidora S./ Bodurat M.
210/212

Limba străină
Renchez N./ Pancenco L.
312/C5.1

Per. 3
11:20 - 12:40

Geografia
Țurcanu V.
C5.1

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

DI 19.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Pictura
Manea S./ Manea N.
C2.10

Pictura
Manea S./ Manea N.
C2.10

Desenul de construcții
Popa R./Chetrosan T.
C2.10

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

-

Desen
Manea S./ Manea N.
C2.10

Limba româna
Țurcan A.
C2.10

MARTI

Proiect II
Leiding T./ Modîrcă C.
C2.10

Proiect II
Leiding T./ Modîrcă C.
C2.10

Limba româna
Țurcan A.
C2.10

Compoziția IV
Miron A./ Enachi O.
C2.10

-

Compoziția IV
Miron A./ Enachi O.
C2.10

MIERCURI

Matematica
Turculeț A.
C2.10

Istoria
Bolduma V.
C2.10

Chimia
Goncear C.
C2.10

Dezvoltarea personală
Manea S.
C2.10

-

Biologia
Goncear C.
C2.10

JOI

Limba româna
Țurcan A.
C2.10

Limba străină
Andrieș Z./ Dincov T.
C2.22/C2.10

Educația pentru societate
Pînzaru V.
C2.10

Matematica
Turculeț A.
C2.10

-

Istoria
Bolduma V.
C2.10

Desen de construcții
Popa R./Chetrosan T.
C2.10

Limba româna
Țurcan A.
C2.10

VINERI

Istoria artelor
Gheorghița C.
C2.10

Geografia
Țurcanu V.
C2.10

Desen
Manea S./ Manea N.
C2.10

-

-

DI 19.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Pictura
Manea S./ Manea N.
C2.10

Per. 2
9:30 - 10:50

Pictura
Manea S./ Manea N.
C2.10

Desen
Manea S./ Manea N.
C2.10

Per. 3
11:20 - 12:40

Desenul de construcții
Popa R./Chetrosan T.
C2.10

Per. 4
12:50 - 14:10

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Limba româna
Țurcan A.
C2.10

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Proiect II
Leiding T./ Modîrcă C.
C2.10

Compoziția IV
Miron A./ Enachi O.
C2.10

Per. 2
9:30 - 10:50

Proiect II
Leiding T./ Modîrcă C.
C2.10

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba româna
Țurcan A.
C2.10

Per. 4
12:50 - 14:10

Compoziția IV
Miron A./ Enachi O.
C2.10

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Matematica
Turculeț A.
C2.10

Per. 2
9:30 - 10:50

Istoria
Bolduma V.
C2.10

Per. 3
11:20 - 12:40

Chimia
Goncear C.
C2.10

Biologia
Goncear C.
C2.10

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Manea S.
C2.10

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba româna
Țurcan A.
C2.10

Istoria
Bolduma V.
C2.10

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba străină
Andrieș Z./ Dincov T.
C2.22/C2.10

Per. 3
11:20 - 12:40

Educația pentru societate
Pînzaru V.
C2.10

Desen de construcții
Popa R./Chetrosan T.
C2.10

Per. 4
12:50 - 14:10

Matematica
Turculeț A.
C2.10

Limba româna
Țurcan A.
C2.10

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Istoria artelor
Gheorghița C.
C2.10

Per. 2
9:30 - 10:50

Geografia
Țurcanu V.
C2.10

Per. 3
11:20 - 12:40

Desen
Manea S./ Manea N.
C2.10

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

DI 18.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

-

Tehnologia materialelor
Plucci A.
C2.23

Proiect IV
Leiding T./ Mîrzencu G.
C2.23

Proiect IV
Leiding T./ Mîrzencu G.
C2.23

-

Limba româna
Sorocean E.
C2.23

Compoziție VI
Miron A./ Enachi O.
C2.23

MARTI

Geografia
Țurcanu V.
C2.23

Matematica
Simion A.
C2.23

Compoziție VI
Miron A./ Enachi O.
C2.23

Limba româna
Sorocean E.
C2.23

-

-

MIERCURI

Biologia
Todorașco V.
C2.23

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Istoria
Bolduma V.
C2.23

Dezvoltarea personală
Gurițanu N.
C2.23

-

Informatica
Bodurat M.
208

Chimia
Furculița V.
C5.3

JOI

Istoria artelor plastice
Gheorghiță C.
C2.23

Educația civică
Pînzaru V.
C2.23

Limba română
Sorocean E.
C2.23

Limba străină
Tîșcul A./ Gurițanu N.
312/C2.23

-

Istoria
Bolduma V.
C2.23

VINERI

Pictura
Miron A/Munteanu A.
C2.23

Pictura
Miron A/Munteanu A.
C2.23

Desen
Miron A. /Munteanu A.
C2.23

Fizica
Țurcanu N.
C2.23

-

Desen
Miron A. /Munteanu A.
C2.23

Astronomia
Țurcanu N.
C2.23

DI 18.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

-

Limba româna
Sorocean E.
C2.23

Per. 2
9:30 - 10:50

Tehnologia materialelor
Plucci A.
C2.23

Per. 3
11:20 - 12:40

Proiect IV
Leiding T./ Mîrzencu G.
C2.23

Per. 4
12:50 - 14:10

Proiect IV
Leiding T./ Mîrzencu G.
C2.23

Compoziție VI
Miron A./ Enachi O.
C2.23

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Geografia
Țurcanu V.
C2.23

-

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Simion A.
C2.23

Per. 3
11:20 - 12:40

Compoziție VI
Miron A./ Enachi O.
C2.23

Per. 4
12:50 - 14:10

Limba româna
Sorocean E.
C2.23

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Biologia
Todorașco V.
C2.23

Informatica
Bodurat M.
208

Per. 2
9:30 - 10:50

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Chimia
Furculița V.
C5.3

Per. 3
11:20 - 12:40

Istoria
Bolduma V.
C2.23

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Gurițanu N.
C2.23

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Istoria artelor plastice
Gheorghiță C.
C2.23

Per. 2
9:30 - 10:50

Educația civică
Pînzaru V.
C2.23

Istoria
Bolduma V.
C2.23

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba română
Sorocean E.
C2.23

Per. 4
12:50 - 14:10

Limba străină
Tîșcul A./ Gurițanu N.
312/C2.23

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Pictura
Miron A/Munteanu A.
C2.23

Per. 2
9:30 - 10:50

Pictura
Miron A/Munteanu A.
C2.23

Desen
Miron A. /Munteanu A.
C2.23

Per. 3
11:20 - 12:40

Desen
Miron A. /Munteanu A.
C2.23

Per. 4
12:50 - 14:10

Fizica
Țurcanu N.
C2.23

Astronomia
Țurcanu N.
C2.23

Per. 5
14:20 - 15:40

-

DI 17.09.1

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Proiect VI
Mîrzenco Gh./Ivanov L.
C.2.11

Proiect VI
Mîrzenco Gh./Ivanov L.
C.2.11

Documentația economică
Surdu N.
C.2.11

Desen II
Enachi O.
C.2.11

-

Desen II
Enachi O.
C.2.11

-

MARTI

Pictura II
Gheorghița C./ Enachi O.
C.2.11

Pictura II
Gheorghița C./ Enachi O.
C.2.11

Documentația economică
Surdu N.
C.2.11

-

-

Desen
Gheorghița C.
C.2.11

MIERCURI

-

Designul accesorilor de interior
Manea S./Manea N.
C.2.11

Designul accesorilor de interior
Manea S./Manea N.
C.2.11

Dezvoltarea personală
Bolduma V.
C.2.11

-

JOI

-

Desen II
Gheorghița C./ Enachi O.
C.2.11

Proiect VI
Mîrzenco G./ Ivanov L.
C.2.11

Proiect VI
Mîrzenco G./ Ivanov L.
C.2.11

-

VINERI

Managementul în artă II
Dodon C.
C.2.11

Bazele legislației în domeniu
Popa R.
C.2.11

-

-

-

Desen
Gheoghița C.
C.2.11

DI 17.09.1

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Proiect VI
Mîrzenco Gh./Ivanov L.
C.2.11

Per. 2
9:30 - 10:50

Proiect VI
Mîrzenco Gh./Ivanov L.
C.2.11

Per. 3
11:20 - 12:40

Documentația economică
Surdu N.
C.2.11

Desen II
Enachi O.
C.2.11

Per. 4
12:50 - 14:10

Desen II
Enachi O.
C.2.11

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Pictura II
Gheorghița C./ Enachi O.
C.2.11

Desen
Gheorghița C.
C.2.11

Per. 2
9:30 - 10:50

Pictura II
Gheorghița C./ Enachi O.
C.2.11

Per. 3
11:20 - 12:40

Documentația economică
Surdu N.
C.2.11

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

-

Per. 2
9:30 - 10:50

Designul accesorilor de interior
Manea S./Manea N.
C.2.11

Per. 3
11:20 - 12:40

Designul accesorilor de interior
Manea S./Manea N.
C.2.11

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Bolduma V.
C.2.11

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

-

Per. 2
9:30 - 10:50

Desen II
Gheorghița C./ Enachi O.
C.2.11

Per. 3
11:20 - 12:40

Proiect VI
Mîrzenco G./ Ivanov L.
C.2.11

Per. 4
12:50 - 14:10

Proiect VI
Mîrzenco G./ Ivanov L.
C.2.11

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Managementul în artă II
Dodon C.
C.2.11

Per. 2
9:30 - 10:50

Bazele legislației în domeniu
Popa R.
C.2.11

Per. 3
11:20 - 12:40

-

Desen
Gheoghița C.
C.2.11

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

DI 17.09.2

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

-

-

Pictura II
Miron A./ Gheorghița C.
C2.9

Pictura II
Miron A./ Gheorghița C.
C2.9

-

Documentația economică Surdu N.
C2.9

MARTI

-

-

Proiect VI
Leiding T./ Ivanov L.
C2.9

Proiect VI
Leiding T./ Ivanov L.
C2.9

-

MIERCURI

Designul accesorilor de interior
Gheorghiță C./Miron A.
C2.9

Designul accesorilor de interior
Gheorghiță C./Miron A.
C2.9

Documentația economică Surdu N.
C2.9

Dezvoltarea personală
Andrieș Z.
C2.9

-

Desen II
Gheorghiță C./ Miron A.
C2.9

JOI

Proiect VI
Leiding T./ Ivanov L.
C2.9

Proiect VI
Leiding T./ Ivanov L.
C2.9

Desen II
Gheorghiță C./ Miron A.
C2.9

-

-

VINERI

Bazele legislației în domeniu
Popa R.
C2.9

Managementul în artă II
Dodon C.
C2.9

-

-

-

DI 17.09.2

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

-

Per. 2
9:30 - 10:50

-

Per. 3
11:20 - 12:40

Pictura II
Miron A./ Gheorghița C.
C2.9

Per. 4
12:50 - 14:10

Pictura II
Miron A./ Gheorghița C.
C2.9

Documentația economică Surdu N.
C2.9

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

-

Per. 2
9:30 - 10:50

-

Per. 3
11:20 - 12:40

Proiect VI
Leiding T./ Ivanov L.
C2.9

Per. 4
12:50 - 14:10

Proiect VI
Leiding T./ Ivanov L.
C2.9

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Designul accesorilor de interior
Gheorghiță C./Miron A.
C2.9

Per. 2
9:30 - 10:50

Designul accesorilor de interior
Gheorghiță C./Miron A.
C2.9

Desen II
Gheorghiță C./ Miron A.
C2.9

Per. 3
11:20 - 12:40

Documentația economică Surdu N.
C2.9

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Andrieș Z.
C2.9

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Proiect VI
Leiding T./ Ivanov L.
C2.9

Per. 2
9:30 - 10:50

Proiect VI
Leiding T./ Ivanov L.
C2.9

Per. 3
11:20 - 12:40

Desen II
Gheorghiță C./ Miron A.
C2.9

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Bazele legislației în domeniu
Popa R.
C2.9

Per. 2
9:30 - 10:50

Managementul în artă II
Dodon C.
C2.9

Per. 3
11:20 - 12:40

-

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

CED 20.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

-

Filosofia
Răileanu A.
106

Matematica
Organ P.
106

Materiale de construcții
Margină T.
106

-

MARTI

Istoria
Răileanu A.
106

Geografia
Craveț A.
106

Matematica
Organ P.
106

-

-

MIERCURI

Fizica
Rusu I.
106

Chimia
Corețchi A.
106

Limba română
Gîncu M.
106

Dezvoltarea personală
Guțu A.
106

-

JOI

Educația fizică
PavlencoV.
Ter. Sport

Limba străină
Renchez N./ Nicic A.
314/106

Biologia
Todorașco V.
106

-

-

Educația pentru societate
Sîlii A.
106

VINERI

Limba străină
Renchez N./ Nicic A.
312/106

Limba română
Gîncu M.
106

Informatica
Ghidora S./ Boldurat M.
212/210

-

-

Matematica
Organ P.
106

CED 20.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

-

Per. 2
9:30 - 10:50

Filosofia
Răileanu A.
106

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Organ P.
106

Per. 4
12:50 - 14:10

Materiale de construcții
Margină T.
106

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Istoria
Răileanu A.
106

Per. 2
9:30 - 10:50

Geografia
Craveț A.
106

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Organ P.
106

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Fizica
Rusu I.
106

Per. 2
9:30 - 10:50

Chimia
Corețchi A.
106

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba română
Gîncu M.
106

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Guțu A.
106

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Educația fizică
PavlencoV.
Ter. Sport

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba străină
Renchez N./ Nicic A.
314/106

Educația pentru societate
Sîlii A.
106

Per. 3
11:20 - 12:40

Biologia
Todorașco V.
106

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba străină
Renchez N./ Nicic A.
312/106

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba română
Gîncu M.
106

Per. 3
11:20 - 12:40

Informatica
Ghidora S./ Boldurat M.
212/210

Matematica
Organ P.
106

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

CED 19.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Matematica
Turculeț A.
C5.2

Topografia inginerească
Bodeanu L.
C5.2

Limba străină
Tîșcul A./Pancenco L.
312/C5.2

-

-

MARTI

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Geografia
Sainsus V.
C5.2

Chimia
Corețchi A.
C5.2

-

-

-

Matematica
Turculeț A.
C5.2

MIERCURI

Electrotehnica
Boian E.
C5.2

Fizica
Țurcanu N.
C5.2

Educația pentru societate
Pînzaru V.
C5.2

Dezvoltarea personală
Sorocean E.
C5.2

-

Topografia inginerească
Bodeanu L.
C5.2

JOI

Limba română
Sorocean E.
C5.2

Topografia inginerească
Bodeanu L.
C5.2

Fizica
Țurcanu N.
C5.2

-

-

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

VINERI

Geologia inginereacă și geotehnica
Funieru N.
C5.2

Matematica
Turculeț A.
C5.2

Limba română
Sorocean E.
C5.2

-

-

CED 19.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Matematica
Turculeț A.
C5.2

Per. 2
9:30 - 10:50

Topografia inginerească
Bodeanu L.
C5.2

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba străină
Tîșcul A./Pancenco L.
312/C5.2

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

-

Per. 2
9:30 - 10:50

Geografia
Sainsus V.
C5.2

Per. 3
11:20 - 12:40

Chimia
Corețchi A.
C5.2

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Matematica
Turculeț A.
C5.2

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Electrotehnica
Boian E.
C5.2

Per. 2
9:30 - 10:50

Fizica
Țurcanu N.
C5.2

Per. 3
11:20 - 12:40

Educația pentru societate
Pînzaru V.
C5.2

Topografia inginerească
Bodeanu L.
C5.2

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Sorocean E.
C5.2

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba română
Sorocean E.
C5.2

Per. 2
9:30 - 10:50

Topografia inginerească
Bodeanu L.
C5.2

Per. 3
11:20 - 12:40

Fizica
Țurcanu N.
C5.2

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Geologia inginereacă și geotehnica
Funieru N.
C5.2

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Turculeț A.
C5.2

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba română
Sorocean E.
C5.2

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

CED 18.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Limba română
Condur L.
C5.3

Bazele antreprenoriatului
Surdu N.
C5.3

Proiectarea asistată la calculator
Zgardan V.
202

Astronomia
Ghidora S.
C5.3

-

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

MARTI

Întreținerea drumurilor, podurilor
Coceaș S.
C5.3

Compoziții rutiere și procese fizico-chimice Margină T.
C5.3

Matematica
Simion A.
C5.3

Limba străină
Dincov T./Gurițanu N.
312/C5.3

-

Întreținerea drumurilor, podurilor
Coceaș S.
C5.3

MIERCURI

Istoria
Răileanu A.
C5.3

Bazele antreprenoriatului
Surdu N.
C5.3

Întreținerea drumurilor
Coceaș S.
C5.3

Dezvoltarea personală
Dincov T.
C5.3

-

Educația civică
Pînzaru V.
C5.3

Biologia
Todorașco V.
C5.3

JOI

Etica profesională
Moscalu E.
C5.3

Matematica
Simion A.
C5.3

Geografia
Craveț A.
C5.3

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

-

Fizica
Ghidora S.
C5.3

Limba română
Condur L.
C5.3

-

VINERI

Matematica
Simion A.
C5.3

Bazele antreprenoriatului
Surdu N.
C5.3

Chimia
Corețchi A.
C5.3

-

-

Etica profesională
Moscalu E.
C5.3

Informatica
Ghidora S./ Boldurat M.
212/210

CED 18.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba română
Condur L.
C5.3

Per. 2
9:30 - 10:50

Bazele antreprenoriatului
Surdu N.
C5.3

Per. 3
11:20 - 12:40

Proiectarea asistată la calculator
Zgardan V.
202

Per. 4
12:50 - 14:10

Astronomia
Ghidora S.
C5.3

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Întreținerea drumurilor, podurilor
Coceaș S.
C5.3

Întreținerea drumurilor, podurilor
Coceaș S.
C5.3

Per. 2
9:30 - 10:50

Compoziții rutiere și procese fizico-chimice
Margină T.
C5.3

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Simion A.
C5.3

Per. 4
12:50 - 14:10

Limba străină
Dincov T./Gurițanu N.
312/C5.3

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Istoria
Răileanu A.
C5.3

Educația civică
Pînzaru V.
C5.3

Per. 2
9:30 - 10:50

Bazele antreprenoriatului
Surdu N.
C5.3

Per. 3
11:20 - 12:40

Întreținerea drumurilor
Coceaș S.
C5.3

Biologia
Todorașco V.
C5.3

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Dincov T.
C5.3

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Etica profesională
Moscalu E.
C5.3

Fizica
Ghidora S.
C5.3

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Simion A.
C5.3

Per. 3
11:20 - 12:40

Geografia
Craveț A.
C5.3

Limba română
Condur L.
C5.3

Per. 4
12:50 - 14:10

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Matematica
Simion A.
C5.3

Etica profesională
Moscalu E.
C5.3

Per. 2
9:30 - 10:50

Bazele antreprenoriatului
Surdu N.
C5.3

Per. 3
11:20 - 12:40

Chimia
Corețchi A.
C5.3

Informatica
Ghidora S./ Boldurat M.
212/210

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

CED 17.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Poduri din beton armat și metalice
Cotîrșev T.
215

Exploatare și întreținerea drumurilor
Zestrea L.
215

Automatizarea proceselor tehnologice
în domeniul construcțiilor
Boian E.
215

-

-

MARTI

Tehnologia sistemelor rutiere
Anghiluță V.
215

Tehnologia sistemelor rutiere
Anghiluță V.
215

-

-

-

MIERCURI

Bazele legislației în domeniu
Coceaș S.
215

Exploatare și întreținerea drumurilor
Zestrea L.
215

Poduri din beton armat și metalice
Cotîrșev T.
215

Dezvoltarea personală
Rusu I.
215

-

JOI

Bazele legislației în domeniu
Coceaș S.
215

Exploatare și întreținerea drumurilor
Zestrea L.
215

Automatizarea proceselor tehnologice
în domeniul construcțiilor
Boian E.
215

Poduri din beton armat și metalice
Cotîrșev T.
215

-

VINERI

Tehnologia sistemelor rutiere
Anghiluță V.
215

Bazele legislației în domeniu
Coceaș S.
215

Poduri din beton armat și metalice
Cotîrșev T.
215

-

-

CED 17.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Poduri din beton armat și metalice
Cotîrșev T.
215

Per. 2
9:30 - 10:50

Exploatare și întreținerea drumurilor
Zestrea L.
215

Per. 3
11:20 - 12:40

Automatizarea proceselor tehnologice
în domeniul construcțiilor
Boian E.
215

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Tehnologia sistemelor rutiere
Anghiluță V.
215

Per. 2
9:30 - 10:50

Tehnologia sistemelor rutiere
Anghiluță V.
215

Per. 3
11:20 - 12:40

-

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Bazele legislației în domeniu
Coceaș S.
215

Per. 2
9:30 - 10:50

Exploatare și întreținerea drumurilor
Zestrea L.
215

Per. 3
11:20 - 12:40

Poduri din beton armat și metalice
Cotîrșev T.
215

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Rusu I.
215

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Bazele legislației în domeniu
Coceaș S.
215

Per. 2
9:30 - 10:50

Exploatare și întreținerea drumurilor
Zestrea L.
215

Per. 3
11:20 - 12:40

Automatizarea proceselor tehnologice
în domeniul construcțiilor
Boian E.
215

Per. 4
12:50 - 14:10

Poduri din beton armat și metalice
Cotîrșev T.
215

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Tehnologia sistemelor rutiere
Anghiluță V.
215

Per. 2
9:30 - 10:50

Bazele legislației în domeniu
Coceaș S.
215

Per. 3
11:20 - 12:40

Poduri din beton armat și metalice
Cotîrșev T.
215

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

COT 20.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Matematica
Guzun M.
108

Chimia
Furculița V. 108

Limba română
Condur L.
108

Limba străină
Tîșcul A./Nicic A.
312

-

Topografia
Bodeanu L.
108

MARTI

Biologia
Todorașco V.
108

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Decizii pentru modul sănătos de viață
Popovici A.
108

-

-

MIERCURI

Istoria
Pelivan V.
108

Limba străină
Tîșcul A./Nicic A.
312

Fizica
Rusu I.
108

Dezvoltarea personală
Todorașco V.
108

-

JOI

Matematica
Guzun M.
108

Geografia
Țurcanu V.
108

Informatica
Ghidora S./ Boldurat M.
212/210

-

-

Educația pentru societate
Sîlii A.
108

VINERI

Limba română
Condur L.
108

Topografia
Bodeanu L.
108

Topografia
Bodeanu L.
108

-

-

Matematica
Guzun M.
108

COT 20.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Matematica
Guzun M.
108

Per. 2
9:30 - 10:50

Chimia
Furculița V. 108

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba română
Condur L.
108

Per. 4
12:50 - 14:10

Limba străină
Tîșcul A./Nicic A.
312

Topografia
Bodeanu L.
108

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Biologia
Todorașco V.
108

Per. 2
9:30 - 10:50

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Per. 3
11:20 - 12:40

Decizii pentru modul sănătos de viață
Popovici A.
108

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Istoria
Pelivan V.
108

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba străină
Tîșcul A./Nicic A.
312

Per. 3
11:20 - 12:40

Fizica
Rusu I.
108

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Todorașco V.
108

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Matematica
Guzun M.
108

Per. 2
9:30 - 10:50

Geografia
Țurcanu V.
108

Per. 3
11:20 - 12:40

Informatica
Ghidora S./ Boldurat M.
212/210

Educația pentru societate
Sîlii A.
108

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba română
Condur L.
108

Per. 2
9:30 - 10:50

Topografia
Bodeanu L.
108

Per. 3
11:20 - 12:40

Topografia
Bodeanu L.
108

Matematica
Guzun M.
108

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

COT 19.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Limba română
Gâncu M.
401

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Chimia
Furculița V.
401

-

-

MARTI

Cartografie și editarea hărților
Zgardan V.
401

Fotogrametria
Răilenu G.
401

Fizica
Țurcanu N.
401

-

-

MIERCURI

Fotogrametria
Răilenu G.
401

Geografia
Țurcanu V.
401

Cartografie și editarea hărților
Zgardan V.
109

Dezvoltarea personală
Zgardan V.
401

Matematica
Simion A.
401

Cartografie și editarea hărților
Zgardan V.
401

Educația pentru societate
Pînzaru V.
401

JOI

Cartografie și editarea hărților
Zgardan V.
401

Limba română
Gîncu M.
401

Limba străină
Andrieș Z./Pancenco L.
C2.22/401

-

-

-

Fizica
Țurcanu N.
401

VINERI

-

Fotogrametria
Răilenu G.
401

Cartografie și editarea hărților
Zgardan V.
401

Matematica
Simion A.
401

-

Matematica
Guzun M.
108

COT 19.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba română
Gâncu M.
401

Per. 2
9:30 - 10:50

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Per. 3
11:20 - 12:40

Chimia
Furculița V.
401

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Cartografie și editarea hărților
Zgardan V.
401

Per. 2
9:30 - 10:50

Fotogrametria
Răilenu G.
401

Per. 3
11:20 - 12:40

Fizica
Țurcanu N.
401

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Fotogrametria
Răilenu G.
401

Cartografie și editarea hărților
Zgardan V.
401

Per. 2
9:30 - 10:50

Geografia
Țurcanu V.
401

Per. 3
11:20 - 12:40

Cartografie și editarea hărților
Zgardan V.
109

Educația pentru societate
Pînzaru V.
401

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Zgardan V.
401

Per. 5
14:20 - 15:40

Matematica
Simion A.
401

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Cartografie și editarea hărților
Zgardan V.
401

-

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba română
Gîncu M.
401

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba străină
Andrieș Z./Pancenco L.
C2.22/401

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Fizica
Țurcanu N.
401

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

-

Matematica
Guzun M.
108

Per. 2
9:30 - 10:50

Fotogrametria
Răilenu G.
401

Per. 3
11:20 - 12:40

Cartografie și editarea hărților
Zgardan V.
401

Per. 4
12:50 - 14:10

Matematica
Simion A.
401

Per. 5
14:20 - 15:40

-

COT 18.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Editarea și auotomatizarea lucrărilor cartografice
Zgardan V.
202

Matematica
Guzun M.
C5.4

Cadastru I
Timoftică Gh.
C5.4

-

-

MARTI

Limba română
Condur L.
C5.4

Cadastru I
Timoftică Gh.
C5.4

Istoria
Pelivan V.
C5.4

-

-

Matematica
Guzun M.
C5.4

Educația civică
Pînzaru V.
C5.4

Chimia
Furculița V.
C5.4

MIERCURI

Informatica
Boldurat M.
208

Fizica
Rusu I.
C5.4

Etica profesională
Ambroci T.
C5.4

Dezvoltarea personală
Timoftică Gh.
C5.4

-

Limba română
Condur L.
C5.4

Astronomia
Rusu I.
C5.4

JOI

Cadastru I
Timoftică Gh.
C5.4

Matematica
Guzun M.
C5.4

Limba străină
Renchez N./ Nicic A.
312/C5.4

-

-

VINERI

Geografia
Țurcanu V.
C5.4

Editarea și auotomatizarea lucrărilor cartografice
Zgardan V.
202

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

-

-

Biologia
Todorașco V.
C5.4

COT 18.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Editarea și auotomatizarea lucrărilor cartografice
Zgardan V.
202

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Guzun M.
C5.4

Per. 3
11:20 - 12:40

Cadastru I
Timoftică Gh.
C5.4

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba română
Condur L.
C5.4

Per. 2
9:30 - 10:50

Cadastru I
Timoftică Gh.
C5.4

Matematica
Guzun M.
C5.4

Per. 3
11:20 - 12:40

Istoria
Pelivan V.
C5.4

Educația civică
Pînzaru V.
C5.4

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Chimia
Furculița V.
C5.4

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Informatica
Boldurat M.
208

Limba română
Condur L.
C5.4

Per. 2
9:30 - 10:50

Fizica
Rusu I.
C5.4

Astronomia
Rusu I.
C5.4

Per. 3
11:20 - 12:40

Etica profesională
Ambroci T.
C5.4

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Timoftică Gh.
C5.4

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Cadastru I
Timoftică Gh.
C5.4

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Guzun M.
C5.4

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba străină
Renchez N./ Nicic A.
312/C5.4

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Geografia
Țurcanu V.
C5.4

Biologia
Todorașco V.
C5.4

Per. 2
9:30 - 10:50

Editarea și auotomatizarea lucrărilor cartografice
Zgardan V.
202

Per. 3
11:20 - 12:40

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

COT 17.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Tehnologii moderne de măsurare
Timoftică Gh.
101

Evaluarea bunurilor imobiliare
Timoftică Gh.
101

-

-

-

MARTI

Cadastru III
Răilean G.
101

Economia ramurii
Dodon C.
101

Economia ramurii
Dodon C.
101

Proiectarea și organizarea teritoriurilor
Timoftică Gh.
101

-

Tehnologii moderne de măsurare
Timoftică Gh.
101

MIERCURI

Tehnologii moderne de măsurare
Timoftică Gh.
101

Evaluarea bunurilor imobiliare
Timoftică Gh.
101

Cadastru III
Răilean G.
101

Dezvoltarea personală
Bodean L.
101

-

JOI

Cadastru III
Răilean G.
101

Proiectarea și organizarea teritoriurilor
Timoftică Gh.
101

Evaluarea bunurilor imobiliare
Timoftică Gh.
101

-

-

VINERI

-

Proiectarea și organizarea teritoriurilor
Timoftică Gh.
101

Cadastru III
Răilean G.
101

Economia ramurii
Dodon C.
101

-

COT 17.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Tehnologii moderne de măsurare
Timoftică Gh.
101

Per. 2
9:30 - 10:50

Evaluarea bunurilor imobiliare
Timoftică Gh.
101

Per. 3
11:20 - 12:40

-

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Cadastru III
Răilean G.
101

Per. 2
9:30 - 10:50

Economia ramurii
Dodon C.
101

Per. 3
11:20 - 12:40

Economia ramurii
Dodon C.
101

Tehnologii moderne de măsurare
Timoftică Gh.
101

Per. 4
12:50 - 14:10

Proiectarea și organizarea teritoriurilor
Timoftică Gh.
101

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Tehnologii moderne de măsurare
Timoftică Gh.
101

Per. 2
9:30 - 10:50

Evaluarea bunurilor imobiliare
Timoftică Gh.
101

Per. 3
11:20 - 12:40

Cadastru III
Răilean G.
101

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Bodean L.
101

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Cadastru III
Răilean G.
101

Per. 2
9:30 - 10:50

Proiectarea și organizarea teritoriurilor
Timoftică Gh.
101

Per. 3
11:20 - 12:40

Evaluarea bunurilor imobiliare
Timoftică Gh.
101

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

-

Per. 2
9:30 - 10:50

Proiectarea și organizarea teritoriurilor
Timoftică Gh.
101

Per. 3
11:20 - 12:40

Cadastru III
Răilean G.
101

Per. 4
12:50 - 14:10

Economia ramurii
Dodon C.
101

Per. 5
14:20 - 15:40

-

EI 20.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Matematica
Cordun T.
316

Teoria economică
Scobiola O.
316

Limba străină
Gurițanu N.
316

-

GD și DT
Popa R./Chetrosan T.
316

MARTI

Geometrie descriptivă și desen tehnic
Popa R./Chetrosan T.
316

GD și DT
Popa R./Chetrosan T.
316

Limba română
Sorocean E.
316

-

-

Informatica
Boldurat M.
210/212

MIERCURI

Teoria economică
Scobiola O.
316

Istoria
Pelivan V.
316

Geografia
Țurcan V.
316

Dezvoltarea personală
Scobiola O.
316

-

Matematica
Cordun T.
316

JOI

Fizica
Rusu I.
316

Limba română
Sorocean E.
316

Chimia
Goncear C.
316

Educația pentru societate
Sîlii A.
316

-

Limba străină
Dincov T.
316

VINERI

Matematica
Cordun T.
316

Limba străină
Gurițanu N./ Dincov T.
316/314

Biologia
Goncear C.
316

-

-

EI 20.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Cordun T.
316

Per. 3
11:20 - 12:40

Teoria economică
Scobiola O.
316

Per. 4
12:50 - 14:10

Limba străină
Gurițanu N.
316

GD și DT
Popa R./Chetrosan T.
316

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Geometrie descriptivă și desen tehnic
Popa R./Chetrosan T.
316

Per. 2
9:30 - 10:50

GD și DT
Popa R./Chetrosan T.
316

Informatica
Boldurat M.
210/212

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba română
Sorocean E.
316

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Teoria economică
Scobiola O.
316

Matematica
Cordun T.
316

Per. 2
9:30 - 10:50

Istoria
Pelivan V.
316

Per. 3
11:20 - 12:40

Geografia
Țurcan V.
316

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Scobiola O.
316

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Fizica
Rusu I.
316

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba română
Sorocean E.
316

Per. 3
11:20 - 12:40

Chimia
Goncear C.
316

Per. 4
12:50 - 14:10

Educația pentru societate
Sîlii A.
316

Limba străină
Dincov T.
316

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Matematica
Cordun T.
316

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba străină
Gurițanu N./ Dincov T.
316/314

Per. 3
11:20 - 12:40

Biologia
Goncear C.
316

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

EI 19.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Fizica
Ghidora S.
211

Limba străină
Dincov T./Nicic A.
211/314

Matematica
Guzun M.
211

-

-

Statistica ramurii
Moscalu E.
211

MARTI

Statistica ramurii
Moscalu E.
211

Geografia
Țurcanu V.
211

Limba română
Clima A.
211

-

-

MIERCURI

Matematica
Guzun M.
211

Chimia
Goncear C.
211

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Dezvoltarea personală
Nicic A.
211

-

Educația pentru societate
Pînzaru V.
211

JOI

Fizica
Ghidora S.
211

Limba română
Clima A.
211

Bazele pieții imobiliare
Chetrosan T.
211

-

-

Chimia
Goncear C.
211

Inspectarea bunului imobil
Pașcan A.
211

VINERI

Cadastru
Timoftică Gh.
211

Bazele pieții imobiliare
Chetrosan T.
211

Matematica
Guzun M.
211

-

-

Inspectarea bunului imobil
Pașcan A.
211

EI 19.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Fizica
Ghidora S.
211

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba străină
Dincov T./Nicic A.
211/314

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Guzun M.
211

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Statistica ramurii
Moscalu E.
211

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Statistica ramurii
Moscalu E.
211

Per. 2
9:30 - 10:50

Geografia
Țurcanu V.
211

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba română
Clima A.
211

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Matematica
Guzun M.
211

Per. 2
9:30 - 10:50

Chimia
Goncear C.
211

Educația pentru societate
Pînzaru V.
211

Per. 3
11:20 - 12:40

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Nicic A.
211

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Fizica
Ghidora S.
211

Chimia
Goncear C.
211

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba română
Clima A.
211

Per. 3
11:20 - 12:40

Bazele pieții imobiliare
Chetrosan T.
211

Inspectarea bunului imobil
Pașcan A.
211

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Cadastru
Timoftică Gh.
211

Per. 2
9:30 - 10:50

Bazele pieții imobiliare
Chetrosan T.
211

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Guzun M.
211

Inspectarea bunului imobil
Pașcan A.
211

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

EI 18.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Chimia
Goncear C.
301

Matematica
Turculeț A.
301

Evaluarea terenurilor
Pașcan A.
301

-

-

Biologia
Goncear C.
301

MARTI

Evaluarea terenurilor
Pașcan A.
301

Limba română
Clima A.
301

Matematica
Turculeț A.
301

Informatica
Boldurat M.
202/301

-

Geografia
Craveț A.
301

Istoria
Pelivan V.
301

Economia imobiliară
Scobiola O.
301

MIERCURI

Fizica
Țurcanu N.
301

Matematica
Turculeț A.
301

Limba străină
Andrieș Z./Gurițanu N.
2.12/301

Dezvoltarea personală
Rusu V. 301

-

JOI

Limba română
Clima A.
301

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Economia imobiliară
Scobiola O.
301

-

-

Evaluarea terenurilor
Pașcan A.
301

VINERI

Impozitarea bunurilor imobile
Chetrosan T.
301

Educația civică
Pînzaru V.
301

Economia imobiliară
Scobiola O.
301

-

-

Evaluarea terenurilor
Pașcan A.
301

EI 18.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Chimia
Goncear C.
301

Biologia
Goncear C.
301

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Turculeț A.
301

Per. 3
11:20 - 12:40

Evaluarea terenurilor
Pașcan A.
301

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Evaluarea terenurilor
Pașcan A.
301

Geografia
Craveț A.
301

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba română
Clima A.
301

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Turculeț A.
301

Istoria
Pelivan V.
301

Per. 4
12:50 - 14:10

Informatica
Boldurat M.
202/301

Economia imobiliară
Scobiola O.
301

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Fizica
Țurcanu N.
301

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Turculeț A.
301

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba străină
Andrieș Z./Gurițanu N.
2.12/301

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Rusu V. 301

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba română
Clima A.
301

Evaluarea terenurilor
Pașcan A.
301

Per. 2
9:30 - 10:50

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Per. 3
11:20 - 12:40

Economia imobiliară
Scobiola O.
301

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Impozitarea bunurilor imobile
Chetrosan T.
301

Per. 2
9:30 - 10:50

Educația civică
Pînzaru V.
301

Evaluarea terenurilor
Pașcan A.
301

Per. 3
11:20 - 12:40

Economia imobiliară
Scobiola O.
301

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

EI 17.09

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Etica profesională
Ambroci T.
201

Evaluarea imobiului comercial
Pașcan A.
201

Securitatea și sănătatea în muncă
Țurcan L.
201

Fezabilitatea prețurilor
Chetrosan T.
201

-

-

MARTI

Contabilitatea în construcții
Surdu N.
201

Evaluarea imobiului comercial
Pașcan A.
201

Fezabilitatea prețurilor
Chetrosan T.
201

-

-

Etica profesională
Ambroci T.
201

MIERCURI

Contabilitatea în construcții
Surdu N.
201

Evaluarea imobiului comercial
Pașcan A.
201

Marcheting imobiliar
Rusu V.
201

Dezvoltarea personală
Pașcan A.
201

-

Filosofia
Răileanu A.
201

JOI

Filosofia
Răileanu A.
201

Evaluarea imobiului comercial
Pașcan A.
201

Securitatea și sănătatea în muncă
Țurcan L.
201

-

-

Marcheting imobiliar
Rusu V.
201

VINERI

Etica profesională
Ambroci T.
201

Marcheting imobiliar
Rusu V.
201

Fezabilitatea prețurilor
Chetrosan T.
201

-

-

EI 17.09

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Etica profesională
Ambroci T.
201

Per. 2
9:30 - 10:50

Evaluarea imobiului comercial
Pașcan A.
201

Per. 3
11:20 - 12:40

Securitatea și sănătatea în muncă
Țurcan L.
201

Per. 4
12:50 - 14:10

Fezabilitatea prețurilor
Chetrosan T.
201

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Contabilitatea în construcții
Surdu N.
201

Per. 2
9:30 - 10:50

Evaluarea imobiului comercial
Pașcan A.
201

Per. 3
11:20 - 12:40

Fezabilitatea prețurilor
Chetrosan T.
201

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Etica profesională
Ambroci T.
201

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Contabilitatea în construcții
Surdu N.
201

Filosofia
Răileanu A.
201

Per. 2
9:30 - 10:50

Evaluarea imobiului comercial
Pașcan A.
201

Per. 3
11:20 - 12:40

Marcheting imobiliar
Rusu V.
201

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Pașcan A.
201

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Filosofia
Răileanu A.
201

Per. 2
9:30 - 10:50

Evaluarea imobiului comercial
Pașcan A.
201

Per. 3
11:20 - 12:40

Securitatea și sănătatea în muncă
Țurcan L.
201

Marcheting imobiliar
Rusu V.
201

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Etica profesională
Ambroci T.
201

Per. 2
9:30 - 10:50

Marcheting imobiliar
Rusu V.
201

Per. 3
11:20 - 12:40

Fezabilitatea prețurilor
Chetrosan T.
201

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

SACGV 20.09.1

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Limba străină
Dincov T./Nicic A.
309/314

Limba română
Țurcanu A.
309

Matematica
Turculeț A.
309

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

-

-

MARTI

Informatica
Boldurat M/ Ghidora S.
210/212

Etica profesională
Moscalu E.
309

Materiale de construcții
Margină T.
309

-

-

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Matematica
Turculeț A.
309

Materiale de construcții
Margină T.
309

MIERCURI

Chimia
Corețchi N.
309

Materiale de construcții
Margină T.
309

Limba română
Țurcanu A.
309

Dezvoltarea personală
Boian E.
205

-

Educația pentru societate
Sîlii A.
309

JOI

Geografie
Țurcan V.
309

Matematica
Turculeț A.
309

Filosofia
Răileanu A.
309

Limba străină
Dincov T. / Nicic A.
314/309

-

-

VINERI

Istoria
Railean A.
309

Fizica
Rusu I.
309

Biologia
Todorașco V.
309

-

-

SACGV 20.09.1

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba străină
Dincov T./Nicic A.
309/314

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba română
Țurcanu A.
309

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Turculeț A.
309

Per. 4
12:50 - 14:10

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Informatica
Boldurat M/ Ghidora S.
210/212

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Per. 2
9:30 - 10:50

Etica profesională
Moscalu E.
309

Per. 3
11:20 - 12:40

Materiale de construcții
Margină T.
309

Matematica
Turculeț A.
309

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Materiale de construcții
Margină T.
309

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Chimia
Corețchi N.
309

Per. 2
9:30 - 10:50

Materiale de construcții
Margină T.
309

Educația pentru societate
Sîlii A.
309

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba română
Țurcanu A.
309

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Boian E.
205

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Geografie
Țurcan V.
309

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Turculeț A.
309

Per. 3
11:20 - 12:40

Filosofia
Răileanu A.
309

Per. 4
12:50 - 14:10

Limba străină
Dincov T. / Nicic A.
314/309

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Istoria
Railean A.
309

Per. 2
9:30 - 10:50

Fizica
Rusu I.
309

Per. 3
11:20 - 12:40

Biologia
Todorașco V.
309

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

SACGV 20.09.2

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Istoria
Bolduma V.
205

Geografia
Țurcanu V.
205

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Limba străină
Dincov T.
205

-

-

MARTI

Chimia
Corețchi A.
205

Limba română
Gîncu M.
205

Etica profesională
Ambroci T.
205

Materiale de construcții
Margină T.
205

-

Informatica
Boldurat M/ Ghidora S.
210/212

-

MIERCURI

Matematica
Organ P.
205

Educația pentru societate
Sîlii A.
205

Limba străină
Dincov T./ Renchez N.
205/314

Dezvoltarea personală
Renchez N.
205

-

Materiale de construcții
Margină T.
205

JOI

Matematica
Organ P.
205

Filosofia
Răileanu A.
205

Limba română
Gîncu M.
205

-

-

Materiale de construcții
Margină T.
205

VINERI

Fizica
Rusu I.
205

Biologia
Todorașco V.
205

Matematica
Organ P.
205

Limba străină
Renchez N.
314

-

Chimia
Corețchi A.
205

-

SACGV 20.09.2

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Istoria
Bolduma V.
205

Per. 2
9:30 - 10:50

Geografia
Țurcanu V.
205

Per. 3
11:20 - 12:40

Educația fizică
Pavlenco V.
Ter. Sport

Per. 4
12:50 - 14:10

Limba străină
Dincov T.
205

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Chimia
Corețchi A.
205

Informatica
Boldurat M/ Ghidora S.
210/212

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba română
Gîncu M.
205

Per. 3
11:20 - 12:40

Etica profesională
Ambroci T.
205

Per. 4
12:50 - 14:10

Materiale de construcții
Margină T.
205

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Matematica
Organ P.
205

Per. 2
9:30 - 10:50

Educația pentru societate
Sîlii A.
205

Materiale de construcții
Margină T.
205

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba străină
Dincov T./ Renchez N.
205/314

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Renchez N.
205

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Matematica
Organ P.
205

Per. 2
9:30 - 10:50

Filosofia
Răileanu A.
205

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba română
Gîncu M.
205

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Materiale de construcții
Margină T.
205

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Fizica
Rusu I.
205

Per. 2
9:30 - 10:50

Biologia
Todorașco V.
205

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Organ P.
205

Chimia
Corețchi A.
205

Per. 4
12:50 - 14:10

Limba străină
Renchez N.
314

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

SACGV 19.09.1

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Limba străină
Tîșcul A./Pancenco L.
311/312

Limba română
Gîncu M.
311

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

-

-

MARTI

Matematica
Turculeț A.
311

Hidraulica și mașini hidraulice
Goncearuc V.
208

Geografia
Saiînsus V.
311

-

-

Fizica
Țurcanu N.
311

MIERCURI

Limba română
Gîncu M.
311

Tehnologia metalelor și sudarea
Kazak N.
311

Electrotehnica
Boian E.
311

Dezvoltarea personală
Zanevici M.
311

-

JOI

Hidraulica și mașini hidraulice
Goncearuc V.
208

Fizica
Țurcanu N.
311

Matematica
Turculeț A.
311

-

-

VINERI

Creativitatea tehnică
Kazak N.
311

Chimia
Corețchi A.
311

Educația pentru societate
Pînzaru V.
311

-

-

Matematica
Turculeț A.
311

SACGV 19.09.1

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba străină
Tîșcul A./Pancenco L.
311/312

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba română
Gîncu M.
311

Per. 3
11:20 - 12:40

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Matematica
Turculeț A.
311

Per. 2
9:30 - 10:50

Hidraulica și mașini hidraulice
Goncearuc V.
208

Per. 3
11:20 - 12:40

Geografia
Saiînsus V.
311

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Fizica
Țurcanu N.
311

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba română
Gîncu M.
311

Per. 2
9:30 - 10:50

Tehnologia metalelor și sudarea
Kazak N.
311

Per. 3
11:20 - 12:40

Electrotehnica
Boian E.
311

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Zanevici M.
311

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Hidraulica și mașini hidraulice
Goncearuc V.
208

Per. 2
9:30 - 10:50

Fizica
Țurcanu N.
311

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Turculeț A.
311

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Creativitatea tehnică
Kazak N.
311

Per. 2
9:30 - 10:50

Chimia
Corețchi A.
311

Per. 3
11:20 - 12:40

Educația pentru societate
Pînzaru V.
311

Matematica
Turculeț A.
311

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

SACGV 19.09.2

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Limba română
Sorocean E.
105

Matematica
Simion A.
105

-

-

MARTI

Hidraulica și mașini hidraulice
Goncearuc V.
105

Limba străină
Tîșcul A./Pancenco L.
312/105

Geografia
Țurcanu V.
105

Matematica
Simion A.
105

-

-

MIERCURI

Limba română
Sorocean E.
105

Matematica
Simion A.
105

Tehnologia metalelor și sudarea
Kazak N.
105

Dezvoltarea personală
Simion A.
105

-

JOI

Educația pentru societate
Pînzaru V.
105

Hidraulica și mașini hidraulice
Goncearuc V.
105

Creativitatea tehnică
Kazak N.
105

-

-

Fizica
Țurcanu N.
105

VINERI

Chimia
Corețchi A.
105

Fizica
Țurcanu N.
105

Electrotehnica
Boian E.
105

-

-

SACGV 19.09.2

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba română
Sorocean E.
105

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Simion A.
105

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Hidraulica și mașini hidraulice
Goncearuc V.
105

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba străină
Tîșcul A./Pancenco L.
312/105

Per. 3
11:20 - 12:40

Geografia
Țurcanu V.
105

Per. 4
12:50 - 14:10

Matematica
Simion A.
105

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba română
Sorocean E.
105

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Simion A.
105

Per. 3
11:20 - 12:40

Tehnologia metalelor și sudarea
Kazak N.
105

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Simion A.
105

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Educația pentru societate
Pînzaru V.
105

Fizica
Țurcanu N.
105

Per. 2
9:30 - 10:50

Hidraulica și mașini hidraulice
Goncearuc V.
105

Per. 3
11:20 - 12:40

Creativitatea tehnică
Kazak N.
105

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Chimia
Corețchi A.
105

Per. 2
9:30 - 10:50

Fizica
Țurcanu N.
105

Per. 3
11:20 - 12:40

Electrotehnica
Boian E.
105

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

SACGV 18.09.1

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Istoria
Răileanu A.
209

Instalații de încălzire și centrale termice
Chilari O.
209

Limba română
Sorocean E.
209

-

-

Geografia
Saiînsus V.
209

MARTI

Educația civică
Pînzaru V.
209

Fizica
Țurcanu N.
209

Instalații de încălzire și centrale termice
Chilari O.
209

Instalații de încălzire și centrale termice
Chilari O.
209

-

-

Matematica
Simion A.
209

MIERCURI

Mașini și mecanisme în construcții
Țurcanu L.
209

Limba străină
Andrieș Z./ Gurițanu N.
C2.12 /209

Instalații de încălzire și centrale termice
Chilari O.
209

Dezvoltarea personală
Pînzaru V.
209

-

JOI

Chimia
Goncear C.
209

Centrale termice pe biomasă
Chiciuc V.
209

Matematica
Simion A.
209

-

-

Informatica
Boldurat M.
209/202

VINERI

Biologia
Todorașco V.
209

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Matematica
Simion A.
209

-

-

Limba română
Sorocean E.
209

SACGV 18.09.1

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Istoria
Răileanu A.
209

Geografia
Saiînsus V.
209

Per. 2
9:30 - 10:50

Instalații de încălzire și centrale termice
Chilari O.
209

Per. 3
11:20 - 12:40

Limba română
Sorocean E.
209

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Educația civică
Pînzaru V.
209

-

Per. 2
9:30 - 10:50

Fizica
Țurcanu N.
209

Per. 3
11:20 - 12:40

Instalații de încălzire și centrale termice
Chilari O.
209

Per. 4
12:50 - 14:10

Instalații de încălzire și centrale termice
Chilari O.
209

Matematica
Simion A.
209

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Mașini și mecanisme în construcții
Țurcanu L.
209

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba străină
Andrieș Z./ Gurițanu N.
C2.12 /209

Per. 3
11:20 - 12:40

Instalații de încălzire și centrale termice
Chilari O.
209

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Pînzaru V.
209

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Chimia
Goncear C.
209

Informatica
Boldurat M.
209/202

Per. 2
9:30 - 10:50

Centrale termice pe biomasă
Chiciuc V.
209

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Simion A.
209

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Biologia
Todorașco V.
209

Limba română
Sorocean E.
209

Per. 2
9:30 - 10:50

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Per. 3
11:20 - 12:40

Matematica
Simion A.
209

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

SACGV 18.09.2

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Geografia
Saiînsus V.
213

Matematica
Simion A.
213

Instalații de încălzire și centrale termice
Chilari O.
213

-

-

Instalații de încălzire și centrale termice
Chilari O.
213

MARTI

Fizica
Țurcanu N.
213

Informatica
Boldurat M.
202/213

Educația civică
Pînzaru V.
213

-

-

Limba și literatura română
Țurcan A.
213

Istoria
Răilean A.
213

MIERCURI

Instalații de încălzire și centrale termice
Chilari O.
213

Instalații de încălzire și centrale termice
Chilari O.
213

Biologia
Todorașco V.
213

-

-

Chimia
Goncear C.
213

Mașini și mecanisme în construcții
Țurcanu L.
213

JOI

Limba străină
Andrieș Z./Dincov T.
C2.22/213

Limba română
Țurcanu A.
213

Centrale termice pe biomasă
Chiciuc V.
213

Matematica
Simion A.
213

-

-

VINERI

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Matematica
Simion A.
213

Mașini și mecanisme în construcții
Țurcanu L.
213

-

-

SACGV 18.09.2

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Geografia
Saiînsus V.
213

Instalații de încălzire și centrale termice
Chilari O.
213

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Simion A.
213

Per. 3
11:20 - 12:40

Instalații de încălzire și centrale termice
Chilari O.
213

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Fizica
Țurcanu N.
213

Per. 2
9:30 - 10:50

Informatica
Boldurat M.
202/213

Limba și literatura română
Țurcan A.
213

Per. 3
11:20 - 12:40

Educația civică
Pînzaru V.
213

Istoria
Răilean A.
213

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Instalații de încălzire și centrale termice
Chilari O.
213

Per. 2
9:30 - 10:50

Instalații de încălzire și centrale termice
Chilari O.
213

Chimia
Goncear C.
213

Per. 3
11:20 - 12:40

Biologia
Todorașco V.
213

Mașini și mecanisme în construcții
Țurcanu L.
213

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Limba străină
Andrieș Z./Dincov T.
C2.22/213

Per. 2
9:30 - 10:50

Limba română
Țurcanu A.
213

Per. 3
11:20 - 12:40

Centrale termice pe biomasă
Chiciuc V.
213

Per. 4
12:50 - 14:10

Matematica
Simion A.
213

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Educația fizică
Luca V.
Ter. Sport

Per. 2
9:30 - 10:50

Matematica
Simion A.
213

Per. 3
11:20 - 12:40

Mașini și mecanisme în construcții
Țurcanu L.
213

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

SACGV 17.09.1

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Bazele antreprenoriatului
Moscalu E.
403

Economia în ramura
Scobiola O.
403

Securitatea și sănătatea în muncă
Bencheci M.
403

-

-

MARTI

Economia în ramura
Scobiola O.
403

Echipamnete și instalații de utilizare a surselor de energie
Boian E.
403

Bazele antreprenoriatului
Moscalu E. 403

Economia în ramura
Scobiola O.
403

-

Exploatarea rețelelor și intalațiilor
Zanevici M.
403

-

MIERCURI

Exploatarea rețelelor și intalațiilor
Zanevici M.
403

Organizarea lucrărilor de construcție-montare
a rețelelor și intalațiilor
Colomieț T.
403

Bazele antreprenoriatului
Moscalu E. 403

Dezvoltarea personală
Moscalu E.
403

-

Economia în ramura
Scobiola O.
403

JOI

Economia în ramura
Scobiola O.
403

Echipamnete și instalații de utilizare a surselor de energie
Boian E.
403

Eficiență energetică în clădiri
Colomieț T.
403

Bazele antreprenoriatului
Moscalu E. 403

-

VINERI

Securitatea și sănătatea în muncă
Bencheci M.
403

Bazele antreprenoriatului
Moscalu E. 403

Organizarea lucrărilor de construcție-montare
a rețelelor și intalațiilor
Colomieț T.
403

Expoatarea rețelelor și intalațiilor
Zanevici M.
403

-

Eficiență energetică în clădiri
Colomieț T.
403

SACGV 17.09.1

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Bazele antreprenoriatului
Moscalu E.
403

Per. 2
9:30 - 10:50

Economia în ramura
Scobiola O.
403

Per. 3
11:20 - 12:40

Securitatea și sănătatea în muncă
Bencheci M.
403

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

Economia în ramura
Scobiola O.
403

Exploatarea rețelelor și intalațiilor
Zanevici M.
403

Per. 2
9:30 - 10:50

Echipamnete și instalații de utilizare a surselor de energie
Boian E.
403

Per. 3
11:20 - 12:40

Bazele antreprenoriatului
Moscalu E. 403

Per. 4
12:50 - 14:10

Economia în ramura
Scobiola O.
403

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Exploatarea rețelelor și intalațiilor
Zanevici M.
403

Economia în ramura
Scobiola O.
403

Per. 2
9:30 - 10:50

Organizarea lucrărilor de construcție-montare
a rețelelor și intalațiilor
Colomieț T.
403

Per. 3
11:20 - 12:40

Bazele antreprenoriatului
Moscalu E. 403

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Moscalu E.
403

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Economia în ramura
Scobiola O.
403

Per. 2
9:30 - 10:50

Echipamnete și instalații de utilizare a surselor de energie
Boian E.
403

Per. 3
11:20 - 12:40

Eficiență energetică în clădiri
Colomieț T.
403

Per. 4
12:50 - 14:10

Bazele antreprenoriatului
Moscalu E. 403

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Securitatea și sănătatea în muncă
Bencheci M.
403

Per. 2
9:30 - 10:50

Bazele antreprenoriatului
Moscalu E. 403

Per. 3
11:20 - 12:40

Organizarea lucrărilor de construcție-montare
a rețelelor și intalațiilor
Colomieț T.
403

Eficiență energetică în clădiri
Colomieț T.
403

Per. 4
12:50 - 14:10

Expoatarea rețelelor și intalațiilor
Zanevici M.
403

Per. 5
14:20 - 15:40

-

SACGV 17.09.2

Per. 1
8:00 - 9:20

Per. 2
9:30 - 10:50

Per. 3
11:20 - 12:40

Per. 4
12:50 - 14:10

Per. 5
14:20 - 15:40

LUNI

Securitatea și sănătatea în muncă
Bencheci M.
402

Echipamnete și instalații de utilizare
a surselor de energie
Boian E.
402

Bazele antreprenoriatului
Moscalu E.
402

Economia în ramura
Scobiola O.
402

-

MARTI

-

Economia în ramura
Scobiola O.
402

Echipamnete și instalații de utilizare
a surselor de energie
Boian E.
402

Bazele antreprenoriatului
Moscalu E.
402

-

Economia în ramura
Scobiola O.
402

MIERCURI

Bazele antreprenoriatului
Moscalu E.
402

Economia în ramura
Scobiola O.
402

Organizarea lucrărilor de construcție-montare
a rețelelor și intalațiilor
Colomieț T.
402

Dezvoltarea personală
Moscalu E.
403

-

JOI

Eficiență energetică în clădiri
Colomieț T.
402

Bazele antreprenoriatului
Moscalu E.
402

Exploatarea rețelelor și instalațiilor
Zanevici M.
402

-

-

VINERI

Organizarea lucrărilor de construcție-montare
a rețelelor și intalațiilor
Colomieț T.
402

Securitatea și sănătatea în muncă
Bencheci M.
402

Exploatarea rețelelor și instalațiilor
Zanevici M.
402

Bazele antreprenoriatului
Moscalu E.
402

-

Eficiență energetică în clădiri
Colomieț T.
402

SACGV 17.09.2

LUNI

Per. 1
8:00 - 9:20

Securitatea și sănătatea în muncă
Bencheci M.
402

Per. 2
9:30 - 10:50

Echipamnete și instalații de utilizare
a surselor de energie
Boian E.
402

Per. 3
11:20 - 12:40

Bazele antreprenoriatului
Moscalu E.
402

Per. 4
12:50 - 14:10

Economia în ramura
Scobiola O.
402

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Marți

Per. 1
8:00 - 9:20

-

Economia în ramura
Scobiola O.
402

Per. 2
9:30 - 10:50

Economia în ramura
Scobiola O.
402

Per. 3
11:20 - 12:40

Echipamnete și instalații de utilizare
a surselor de energie
Boian E.
402

Per. 4
12:50 - 14:10

Bazele antreprenoriatului
Moscalu E.
402

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Miercuri

Per. 1
8:00 - 9:20

Bazele antreprenoriatului
Moscalu E.
402

Per. 2
9:30 - 10:50

Economia în ramura
Scobiola O.
402

Per. 3
11:20 - 12:40

Organizarea lucrărilor de construcție-montare
a rețelelor și intalațiilor
Colomieț T.
402

Per. 4
12:50 - 14:10

Dezvoltarea personală
Moscalu E.
403

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Joi

Per. 1
8:00 - 9:20

Eficiență energetică în clădiri
Colomieț T.
402

Per. 2
9:30 - 10:50

Bazele antreprenoriatului
Moscalu E.
402

Per. 3
11:20 - 12:40

Exploatarea rețelelor și instalațiilor
Zanevici M.
402

Per. 4
12:50 - 14:10

-

Per. 5
14:20 - 15:40

-

Vineri

Per. 1
8:00 - 9:20

Organizarea lucrărilor de construcție-montare
a rețelelor și intalațiilor
Colomieț T.
402

Eficiență energetică în clădiri
Colomieț T.
402

Per. 2
9:30 - 10:50

Securitatea și sănătatea în muncă
Bencheci M.
402

Per. 3
11:20 - 12:40

Exploatarea rețelelor și instalațiilor
Zanevici M.
402

Per. 4
12:50 - 14:10

Bazele antreprenoriatului
Moscalu E.
402

Per. 5
14:20 - 15:40

-